Inspirace

05.08.2016

Hledáte originální účes, který váš každodenní look promění v nevšední podívanou? Zkuste zaplést malé culíčky, které se hodí na běžné nošení, večerní párty i slavnostnější příležitost. Že je to účes jen pro malé princezny? Kdepak!

05.05.2016

Ukažte se na jaře v atraktivním a velmi romantickém účesu. Zkuste si s námi vykouzlit zapletený drdol. Jak na to? Je to velmi jednoduché. Pokud navíc aplikujete Kérastase styling, tak máte vyhráno! Nádhera! Zkusíte to?

25.04.2016

Jaro už na nás vykouklo a to si žádá atraktivní jarní účes, který je plný pohody, velmi ženský a hlavně super rychlý. Dvojitý cop zapletený okolo hlavy je ideální pro delší vlasy. Zkuste to s námi! 4 kroky a je hotovo.

10.02.2016

Už vás nebaví rozpuštěné vlasy, culík nebo drdol? Hledáte nějaký účes, který zvládnete sama a nezabere vám víc než 5 minutek? Takový účes, který využijete na slavnostnější příležitost i na běžné každodenní nošení do práce? Řešení je jednoduché – rybí cop. Jak na něj? Podívejte se na to s námi, je to tak jednoduché a skvěle to vypadá.

10.02.2016

Líbí se vám krásně vyčesané a uhlazené drdoly letušek? Ne jedna z nás si určitě myslí, že toto "mistrovské" dílo rozhodně nezvládnou. Opak je pravdou. Stačí k tomu opravdu málo. Pokud zvládnete učesat culík, zvládnete i drdol levou zadní. Drdol je perfektní volbou na běžné nošení i společenský gala večer. Jak na to? Co je k tomu potřeba?

10.02.2016

Pokud přemýšlíte jak změnit svoji vizáž a chcete vypadat trochu jinak než vždy, zkuste změnit svůj účes. Zapomeňte však na radikální změny typu podholených vlasů. Těm totiž již odzvonilo. Místo toho se opět vsází na přirozený vzhled a střih. 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít