Pokud přemýšlíte jak změnit svoji vizáž a chcete vypadat trochu jinak než vždy, zkuste změnit svůj účes. Zapomeňte však na radikální změny typu podholených vlasů. Těm totiž již odzvonilo. Místo toho se opět vsází na přirozený vzhled a střih. 

Wet look – jedním z ultramoderních vzhledů letošní sezóny je ten, připomínající mokré vlasy. Světoví kadeřníci se shodují, že tento trendy účes se hodí na všechny příležitosti a vypadá vždy skvěle.  Tento účes může být rebelský, ale také velmi ženský.

Pěšinky – Dbejte na perfektní výraznou pěšinku, která bude dominovat účesu. Ať už je ve středu nebo na straně, vždy musí být perfektně vidět a dodávat účesu šmrnc.

Hladké vlasy – dalším trendem jsou hladké, dokonalé vlasy. Ne vždy takové vlasy musí být rovné, a proto jen žehlička nestačí. Je potřeba také stylingových přípravků, které dokonale hladké vlasy vytvoří.

Baby hair – tento trendy je založen na technice barvení melíru. Pomocí barvy a zjemnění budou vaše vlasy vypadat jako dětské jemné vlásky. Kadeřník sice melíruje dvojnásob dlouho, ale docílí skvělého poměru světlejších a tmavších pramenů, které působí dokonale přirozeně a to i když odrůstají. 

Copy a culíky – culíky i copy jsou v módě neustále. Letos však místo vysoko vyčesaných ohonů budou v módě culíky vyčesané kousek nad zátylkem. 

Krátké vlny – Éra rovného mikáda je u konce. Krátké, lehce rozcuchané vlny jsou hitem pro tuto sezónu. Účes nesmí mít pravidelnou strukturu, a proto nesmí mít vlny příliš dokonalé.

Zkracujeme – Spíše než s dlouhými vlasy po pás letos zazáříte spíše se střední délkou nebo s trendy delším mikádem. Skvěle vypadají všechny střihy, které jsou maximálně po ramena. Nejen, že tyto střihy jsou letos moderní a skvěle vypadají, navíc jsou také maximálně praktické.

Krepování – Ano! Jak nám odhalila módní mola, krepování vlasů je opět zpět v módě. Vytáhněte staré krepovačky a nebo speciální žehličky a docilte s nimi retro efektu. Nemusíte krepovat celé vlasy, stačí pouze některé pramínky, které nakonec můžete stáhnout do culíku.

 

Nejvíc trendy jsou však přirozeně zdravé vlasy!!!

Takových vlasů docílíte jedině se špičkovou vlasovou kosmetikou, na kterou však nenarazíte nikde v drogérii. Nebraňte se investici do vašich vlasů. Věřte, že vaše hříva to ocení. My doporučujeme vlasovou kosmetiku Kérastase, protože to je prostě fakt něco! 

 

Ať už je ve vlasové módě trendy cokoliv, vždy myslete na to, co sluší právě vám a na to, v čem se cítíte dobře. Jen tak budete vypadat stylově a šik v každém okamžiku.

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít