Líbí se vám krásně vyčesané a uhlazené drdoly letušek? Ne jedna z nás si určitě myslí, že toto "mistrovské" dílo rozhodně nezvládnou. Opak je pravdou. Stačí k tomu opravdu málo. Pokud zvládnete učesat culík, zvládnete i drdol levou zadní. Drdol je perfektní volbou na běžné nošení i společenský gala večer. Jak na to? Co je k tomu potřeba?

1, 2, 3 a víc není potřeba

K vytvoření slušivého drdolu jsou zapotřebí 3 základní propriety - podložka pod drdol, gumičky, pinetky. Podložku seženete všude v drogériích a stojí pár korun. Stačí trocha cviku a drdol zvládnete sama hravě do 2 minut.

2 minutky a dílo je na světě

Jedna z našich Parádivek si vyzkoušela na vlastní kůži, zda zvládne během chvilky vytvořit slušivý drdol. Posuďte sami, zda se jí to povedlo.

1. krok - Vlasy uhlaďte a stáhněte do culíku. Uhlazené vlasy můžete přelakovat silně tužícím lakem na vlasy.

2. krok - Na culík nasaďte podložku a vlasy přes podložku rovnoměrně "rozprostřete" tak, aby podložka byla vlasy celá zakryta.

3. krok - Přes rozprostřené vlasy přetáhněte gumičku, tak aby vlasy pevně obepnuly vlasovou podložku. Gumička by měla být pevně obepnutá.

4. krok - konce vlasů stáhněte na jednu stranu a omotejte kolem drdolu. Jednotlivé části obvodu drdolu přichyťte pinetkami, tak aby vše vypadalo krásně uhlazené. 

Uhlazený look

Pro krásně uhlazený vzhled drdolu aplikujte vlasový styling před foukáním. Francouzská vlasová kosmetika Kérastase nabízí modrou řadu "Blue Prado" stylingových přípravku, které se aplikují před foukáním. Hotový drdol navíc přelakujte silně tužícím lakem na vlasy z fialové řady "Purple Vision" a vše řádně uhlaďte. Pro ležérní vzhled drdolu vlasy nelakujte a neuhlazujte. Některé části můžete i trochu povytahovat, tím bude drdol více nadýchaný. Použijte luxusní vlasový styling Kérastase. Na výběr máte z široké nabídky na Parádivka.cz

 

Drdol jako letuška

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít