Hledáte originální účes, který váš každodenní look promění v nevšední podívanou? Zkuste zaplést malé culíčky, které se hodí na běžné nošení, večerní párty i slavnostnější příležitost. Že je to účes jen pro malé princezny? Kdepak!

 

Tento účes není složitý a rozhodně ho zvládnete i Vy sama nebo s pomocí své kamarádky. Výsledek je velmi originální a každý bude chtít vědět, jak jste toto "mistrovské dílo" dokázala.

Co budeme potřebovat?

- úzký/tupírovací hřeben

- malé gumičky

- uhlazující gel

 

Začínáme

1. Vlasy pořádně rozčeseme a naneseme uhlazující přípravek Créme de la Créme, aby nám vlasy neelektrizovaly a lépe se nám s nimi pracovalo. Vlasy poté rozdělíme na dvě poloviny s pěšinkou uprostřed. Popřípadě stačí utvořit pouze pěšinku.

2. Pomocí hřebene a gumičky utvořte uprostřed nad čelem jeden malý culíček z levé a pravé části vlasů. Stejně utvoříte na každé straně další 3 culíčky. Celkem bude obličej konturovat 7 culíčků.

3. Z prostředního culíčku vezmeme polovinu vlasů a spojíme ji s polovinou vlasů z vedlejšího culíku a zagumičkujeme. Takto opakujeme u všech culíčků na jedné a poté druhé straně. Gumičky se snažte umisťovat ve stejné vzdálenosti. 

4. Opakujeme spojování culíčků i do další řady.

5. Konce culíčků spojíme do zbytku vlasů a utvoříme culík nebo necháme volně v rozpuštěných vlasech. HOTOVO

 

Omrknětě video, podle kterého to vše pořádné doladíte:

  

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít