Musíš vědět

29.08.2017

Které šampony se staly vašimi absolutními favority během tohoto léta? Které jste si nejvíce oblíbili a objednávali? Představíme vám top 3 z nich a ukážeme, proč vám tolik přirostli k srdci. Nezapínejte na to, že vlasy jsou korunou krásy a je potřeba se o ně opravdu důkladně starat. Se šampóny z drogérie zdravých a krásných vlasů bohužel nedocílíte.

31.07.2017

Venku řádí pořádné tropy, a tak vás trochu zchladíme. Již zítra 1.srpna vyhlašujeme den dopravy zdarma! Vyberte si proto vysněnou vlasovou nebo pleťovou kosmetiku dle svého gusta. Jelikož jsou taková vedra a nám se nechce moc přemýšlet, tak raději na dopravu zapomeneme a je to! 

25.07.2017

Hledáte tu správnou ochranu vlasů v letních měsících? Nevíte si rady, co používat, aby o vlasy bylo maximálně postaráno? Ukážeme vám TOP kosmetiku na léto, která vlasy zahalí jako do bavlnky a bude o ně pečovat, jak nejlíp dokáže. Značka Kérastase představila inovovanou letní řadu Soleil.

12.07.2017

Dnes jsme si pro vás připravili další užitečné rady nejen s oleji Elixir Ultime. Ty však s vlasy v létě dokáží opravdové zázraky. Stejně jako pokožka potřebuje opalovací krém, tak i vlasy potřebují svůj ochranný olej. Podívejte se na skvělé tipy s oleji Elixir Ultime.

16.05.2017

Často si lámete hlavu nad výběrem vlasové kosmetiky? Nejste si jistí, který šampon je pro vás vhodný? Toužíte-li po zdravých a krásných vlasech, podívejte se s námi na ty nejlepší šampony od značek Kérastase a Alterna. Ty s vlasy totiž umí opravdové zázraky. To neslibují, to opravdu konají.

04.05.2017

Už máte dárek pro svoji maminku k blížícímu se Dni matek? My máme pro vás skvělý tip v podobě luxusního hedvábného šátku. Šátek v krásných tónech zelené, červené a oranžové vykouzlí úsměv na tváři každé maminky. Získat jej můžete k jakékoliv objednávce, ve které bude alespoň 1 produkt Kérastase. Podívejte se s námi na to, jak si šátek uvázat.

Strana 1 z 12

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít