Nejsou to jenom ženy, které usilují o dokonalé a pevné vlasy. Také muži leckdy potrápí problém s vypadávajícími, mastnými nebo neupraveně vypadajícími vlasy. Kérastase myslí na všechny. Luxusní péče o vlasy Homme je navržena speciálně na míru mužům. Přeci jen muži a vlasy je problém, který dokáže poznamenat jejich ego.

 

Kérastase Homme se zaměřuje na časté problémy jako jsou: mastnota, lupy, zjemňování i vypadávání vlasů. Vyberte si proto přípravek pro konkrétní typ vašich vlasů. "Tajnou" přísadou podporující dokonalé vlasy je látka Taurine, která bojuje přímo u kořínků proti deformaci vlasového váčku, předčasnému vypadávání vlasů a zachovává vlasy husté a energické.

 

Stop mastným vlasům

Pro muže s mastícími vlasy Kérastase vyvinul šampon Homme Bain Capital Force Anti-Gras. Šampon úspěšně bojuje s rychlým maštěním vlasů. Dokáže očistit vlasovou pokožku a eliminovat příčiny způsobující předčasné vypadávání vlasů. Vaše hříva bude svěží a krásně hustá. Navíc podporuje vytvoření přirozeného prostředí pro správný růst vlasů.

 

Konec s lupy

Konečně přípravek, který zatočí s lupy jednou provždy. Kérastase Homme Bain CF Anti-Pelliculaire zachovává mužné vlasy a aktivně bojuje proti tvorbě lupů. Díky unikátní textuře snižuje množství viditelných lupů, ozdravuje vlasovou pokožku a zabraňuje pocitu svědění. Vlasy budou zdravé, lesklé a svěží.

 

Bohaté a pevné vlasy

Luxusní šampon Kérastase Homme Bain Capital Force Vita-Énergétique zabraňuje předčasnému vypadávání vlasů a zachovává jejich hustotu. Šampon navíc disponuje energizujícím a stimulačním účinkem. Vaše vlasy budou na první pohled pevné, husté, plné síly a lesku.

 

Dokonalý účes

Tvarující a matující pasta Kérastase Densifique Baume Densité Homme je určena pro muže s řídnoucími vlasy. Díky dokonalé flexibilní fixaci budou vlasy vypadat hustší. Navíc krásné voní a vlasy ozdraví.

 

Pevné a svěží vlasy

Aby vlasy vypadaly mužně, svěže, zdravě a byly pružné, vyzkoušejte vlasovou péči Kérastase Densifique Bain Densité Homme. Tento šampon se zpevňujícím účinkem je určen pro muže s vypadávajícími vlasy. Zlepšuje kvalitu prostředí vlasové cibulky a vaše vlasy budou plné lesku, síly a vůně.

 

Péče o vlasy není jenom prioritou žen. Muži by měli pamatovat na kvalitní vlasovou kosmetiku a pečovat o své vlasy s láskou. Pánové, pamatujte si,že ženy milují muže s bohatou hřívou!

 

Více kosmetiky můžete omrknout zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít