Nezapomínejte na pravidelnou péči o vaše tělo. Stejně tak, jako pečujeme o vlasy, musíme se starat i o pokožku, aby byla krásně hydratovaná a jemná. Vybrali jsme pro vás TOP 3 kosmetiku která vám napomůže k dokonalé pokožce.

 

 

1. La Roche-Posay Lipikar Syndet

Krémový sprchový gel La Roche-Posay Lipikar Syndet působí proti podráždění pokožky. Lipikar Syndet chrání před vysušováním pokožky. Je bezparfémový a neobsahuje mýdlo. Krémový gel je vhodný na každodenní používání. Gel naneste na vlhkou pokožku ve sprše a jemně vmasírujte do kůže, poté opláchněte. Sprchový gel je vhodný pro kojence, děti, tak i dospělé.

 

2. La Roche-Posay Lipikar Lait

Hydratační tělové mléko La Roche-Posay Lipikar Lait je vhodné pro velmi suchou kůži dětí i dospělých. Tato vyživující hydratační emulze je bez parabenů. Pokožka opět nalézá ztracený komfort. Lipikar mléko dodává suché kůži lipidy a obnovuje její ochranný film. Vaše pokožka bude krásně vyživená, jemná a vláčná.

 

3. Krém na ruce Vichy

Ani vaše ruce nesmí zůstat zapomenuty. Krém na ruce Vichy obsahuje 10 vzácných olejů a posilující termální vodu. Creme mains & ongles slouží na pokožku nehtů i na samotné nehty. Působí proti tmavým skvrnám, omlazuje a vyživuje. Je vhodný pro citlivou pokožku. Neobsahuje parabeny. Výsledkem budou krásné a silné nehty, hydratovaná pokožka a úbytek tmavých skvrn.

 

 Více kosmetiky můžete omrknout zde =>Omrknout

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít