Vlasová kosmetika Kérastase Spécifique je expertem na vlasovou pokožku. Řeší problém vypadávání vlasů, citlivé a svědivé vlasové pokožky, lupivosti pokožky a odstraňuje mastnotu. To vše jsou nepříjemné problémy, se kterými se mnozí z nás potýkají každý den. Vyřešit je dokáže právě řada Spécifique.

 

Problematika vlasové pokožky se rozhodně nesmí podceňovat. Pouze 20 % nerovnováhy vlasové pokožky je způsobeno genetikou. V 80% jsou spojeny s vnějšími a vnitřními faktory. K těm patří vnější znečištění, stres, nezdravý životní styl, hormonální změny, frekvence mytí vlasů, barvení nebo trvalá.

 

Právě znečištění působí na nerovnováhu vlasové pokožky. Kdy dochází k následujícímu:

 

 

Je zapotřebí si uvědomit, že krásné vlasy začínají u zdravé vlasové pokožky.

 

Nové i "staré" produkty

Řada Spécifique kompletně změnila design. Bílý "lékárenský" vzhled je pryč. Řada je plna pastelových jemných barviček a to nás moc baví! Samozřejmě je možné, že "staré" produkty ještě nějakou chvilku obdržíte v původním kabátu, přeci jen prodejci je zajisté ještě mají naskladněné, tak jim to nemějte za zlé!

 

 

Kérastase řadu "zrecykloval" a doplnil o nové pomocníky v boji s nepříjemnostmi vlasové pokožky. Následující tabulka vám jistě pomůže v orientaci.

 

 

 Celou řadu Spécifique můžete omrknout zde =>Omrknout

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít