Parádivka ráda soutěží a to je jedině dobře! Nyní si pro vás připravila parádní akci, kdy můžete získat krásný náramek Kérastase ve zlatém provedení. Je jako dělaný na blížící se plesovou sezónu. Jak soutěžit? 

 

Výhra

Blíží se nám plesová sezóna a my pro vás máme přichystanou luxusní výhru - Kérastase náramek. Ten se již těší na svoji novou majitelku, které doladí její oslňující outfit. Náramek vám navíc zašleme v hebkém sametovém balení.

 

Je to jednoduché...

Na FB Parádivka.cz stačí jednoduše vyjádřit svůj názor, který ze 3 produktů Kérastase je pro vás opravdový poklad a sdílet tento příspěvek na svém FB, aby se o tom dozvěděly i vaše kamarádky. Názor vyjádříte zvolením přiřazeného symbolu. Hlasovací symboly naleznete u "to se mi líbí".

 

Proč?

Na vašem názoru nám záleží a je pro nás velmi přínosné vědět, které produkty jsou vašemu srdci a vlasům nejbližší. 

 

Tak pojďte do toho a hlasujte, který produkt je pro vás ten NEJ =>Hlasovat

 

Podmínky soutěže

1. Soutěž probíhá od středy 5.10.2016 do neděle 9.10.2016.

2. Výherce bude vybrán porotou Parádivka.cz při splnění všech podmínek soutěže. Vybrán bude 1 výherce ze všech zúčastněných.

3. Výherce bude kontaktován zprávou na FB. Nepovede-li se výherce kontaktovat do 3 pracovních dnů po odeslání informace o výhře, výhra propadá.

4. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí vyjadřujete souhlas s pravidly.

5. E-shop Parádivka.cz si vyhrazuje právo na případnou změnu/doplnění pravidel a zkrácení/prodloužení/zrušení soutěže.

6. Na výhry ze soutěže se nevztahuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výher finanční plnění/jiné zboží. Vymáhání výhry soudní cestou není možné. Výhra nelze vyměnit/reklamovat. Výherce vyhrává pouze tu výhru která je uvedena v soutěži.

 

Parádivka.cz je férová, nemusíte se bát s námi soutěžit! 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít