Víte, že cvičení dodá vašim vlasům krásný lesk a přehozená foukaná vám dodá požadovaný objem? Dnes se s námi podívejte na zajímavé tipy, které musíte vyzkoušet. Zařaďte je do každodenní vlasové rutiny a vaše vlasy vás za to odmění.

 

 1. Oleje chrání před vnějšími vlivy

Chraňte své vlasy před škodlivým vnějším prostředím používáním olejů Elixir Ultime. Vytvářejí ochrannou vrstvu a podporují lesk. Na každém vlasu utvoří ochranný štít, který nepropustí nečistoty a nepříznivé vlivy k vlasovému vláknu. 

 

2. Cvičení přináší lesk

Cvičení zlepšuje vaše celkové zdraví, včetně vlasů. Zvedněte svou každodenní dávku pro celkové zdraví na 40 minut. Po cvičení se osprchujte a podpořte lesk vlasů oleji Elixi Ultime.

 

3. Obrácená foukaná

Přehoďte vlasy dopředu a vyfoukejte je do hladkého objemu s Créme de la Créme. Pro perfektní foukanou a objem přidejte trochu oleje Elixir Ultime ve spreji pro jemné vlasy. Získáte tak maximální lesk, kontrolu a objem.

 

4. Vmasírujte objem do vlasů

Při mytí vlasů s řřadou Elixir Ultime masírujte vlasovou pokožku jemnými krouživými pohyby od shoda dolů ke krku. Nevynechejte ani oblast za ušima. Spláchněte a opakujte tuto masáž ještě jednou. Podpoříte tím cirkulaci krve, růst vlasů i jejich lesk.

 

5. Myjte vlasy častěji

Jemné vlasy si nemohou dovolit zátěž v podobě nečistot, takže to klidně rozjeďte s šamponovou lázní Elixir Ultime. Nezapomeňte však na výživu v podobě oleje ve spreji Elixir Ultime pro jemné vlasy. Ten aplikujte do vlhkých vlasů před foukáním.

 

 Celou řadu Elixir Ultime můžete omrknout zde =>Omrknout 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít