Muži a mužná hříva? Ano, prosím! Co si budeme povídat, pánové s krásnými vlasy? To je prostě terno! Ženy ocení, když pánové o svoji hřívu ve zdravé míře pečují. Kérastase Densité Homme jsou vlasové produkty, které disponují osvěžujícím a zpevňujícím účinkem.

 

Ač to pánové nepřiznají, jejich vlasy jsou pro ně velmi důležité. Obzvlášť pokud je potká vypadávání vlasů a řídnoucí účes, tak jejich ego extrémně trpí. Je to vlastně jejich noční můra. Souhlasíte? Zkuste jim dámy doporučit pánskou řadu Kérastase Densité Homme, která obsahuje šampon Bain Densité Homme a stylingovou pečující pastu Baume Densité Homme.

 

Pro koho je Densité Homme určeno?

Tato pánská kosmetika je určena pro ty muže, která si zaznamenali viditelné vypadávání vlasu a začínají jim ustupovat vlasy = tvoří se "kouty". Zároveň je vhodná pro muže s oslabenými a ztenčenými vlasy. Tato kosmetika hodí jejich vlasy opět "do latě".

 

Bain Densité Homme - šampon pro muže 

 

Baume Densité Homme - stylingová a pečující pasta

 

 

Tato stylingová pasta Baume Densité Homme je lehkáí neslepí ani nezatíží vlasy. Obsahuje texturizační polymer, díky kterému jsou vlasy vytvarovány do vámi požadovaného tvaru a zároveň o je o vlasy pečováno s tou největší pečlivostí. Pasta úžasně "chlapácky" voní. My z ní cítíme vůni toniku, atraktivní pánské kolínské. Tohle chceme na mužích cítit!

 

Celou řadu Densifique, kde si vyberou muži i ženy naleznete zde =>Omrknout

 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít