Stále si lámete hlavu, co darovat pod stromeček? Věřte, že se nenajde žena, kterou by nepotěšila kosmetika. A co teprve kosmetika, která vykouzlí oslňující vlasy! Mrkněte se s námi na TOP 3 dárky od Kérastase.

 

Vánoční balíčky pro ženy i muže

Parádivka.cz si pro vás připravila luxusní vánoční balíčky, ve kterých se ukrývají 2 produkty + 1 zcela zdarma. Wow! V dámské balíčku naleznete šampon, masku a zázračné tvarující mléko. Pro pány balíček ukrývá kosmetiku na podporu hustoty jejich hřívy a zabraňující vypadávání a řídnutí vlasů. Pánové se mohou těšit na šampon, sprej a stylingovou pastu. To bude kštice! Po balíčkách ve velká sháňka, takže...kdo dřív přijde, ten dřív mele!

 

Luxusní Styling

Pokud nevíte, jaké vlasové produkty by obdarovávaná nebo obdarovávaný potřeboval, se stylingem nesáhnete vedle. Vlasový styling ocení každý. Zvolit můžete fixační lak, tupírovací sprej, gel na objem od kořínků, gelový sprej po objem nebo uhlazující krém. Nabídka je opravdu bohatá, ho ho ho! Tak to omrkněte zde.

 

Šampony pro chlapáky

Pokud na Vašem vánočním listě máte i pány, tak se nebraňte je obdarovat pánskou kosmetikou. Oni to nepřiznají, ale kosmetika na podporu hustoty vlasů je potěší. Přeci jen jsou chlapi na vlasy hodně choulostivý a těžce nesou jejich úbytek. Pánské šampony omrkněte zde.

 

Tip navíc - dárkový poukaz

A vůbec nejlepší dárek je dárkový poukaz, co myslíte? Tím nešlápnete vedle. Dárkový poukaz vám Parádivka nabízí hned v několika hodnotách zde.

 

Další inspiraci nasbírejte zde =>Omrknout

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít