Milé dámy, je tady nový rok a s novým rokem přichází i celá řada nových předsevzetí. Odteď všechny hubneme, že? Pojďte si s námi dát předsevzetí, že v roce 2017 o sebe budeme víc pečovat a budeme se pořádně rozmazlovat! Mrkněte s námi, co nás opečuje nejlépe!

  

Základ je investovat do kvalitní vlasové a pleťové kosmetiky. Věřte, že se to vyplatí. Během zimy naše vlasy i pleť trpí suchostí, vlasy se lámou a jsou bez lesku. Dodejte proto pleti i vlasům pořádnou "šťávu".

 

Vlásky jedné krásky

Během zimy naše vlasy potřebují výživu a hydrataci. Kérastase ví, jak na to! Naše vlasy trpí mrazem, přechodem z tepla do zimy. Všímáte si, že vlasy elektrizují více než jindy a jsou bez lesku? To vše v důsledku suchosti. Vyzkoušejte řadu Nutritive, kde naleznete produkty pro mírně vysušené vlasy až po extrémně vysušené vlasy. Mezi námi děvčaty, v zimě raději všechny sáhněme po kosmetice pro hodně vysušené vlasy.

Omlaďte své vlasy a vlasovou pokožku s finální péči v podobě séra Jeunesse. Sérum podpoří hustotu vlasů a zabraňuje jejich ztenčování. Blahodárně také působí proti výskytu prvních šedinek a na to my slyšíme! Výsledkem jsou silné a husté vlasy. To stojí za vyzkoušení, nemyslíte?

 

Olejíčky nade vše! Není lepší rozmazlení vlasů než olejíčky. Provoní vlasy, chrání před tepelnou úpravou, dodají lesk i výživu, usnadní rozčesávání a mnohé další. Co třeba olejíček Elixir Ultime? Aplikujte ho před foukáním nebo kdykoliv během kdy, kdy ucítíte, že jsou vaše vlasy vysušené a bez lesku. 

 

Pleť jako dětská prdelka

Asi každá víme, že o pleť je potřeba pečovat. Pečujeme o ni však natolik, kolik je potřeba? Ruku na srdce! Opět zde platí, že investovat do kvalitní kosmetiky se vyplatí. Avšak i vysoce kvalitní kosmetika může být za atraktivní ceny. Hypotéku si na ni brát nemusíte! My vsázíme na osvědčenou francouzskou kvalitu La Roche Posay a Vichy. Péče. o pleť není jen o denním a večerním krému. Začíná to odličováním, čištěním, hydratací až po vyhlazení. Pleťovou kosmetiku můžete omrknout zde.

 

S pletí souvisí i péče o tělo. Nezapomínejte na to! Žádná nechceme být suchá jako sušenka. Promazávejte důkladně pokožku. La Roche Posay nabízí produkty i pro tu nejcitlivější a nejnáchylnější pokožku. Tělová kosmetika nabízí i šetrné deodoranty a antiperspiranty. Tělovou kosmetiku si prohlédněte zde.

 

Omrkněte více kosmetiky zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít