Vlasová kosmetika Alterna ztělesňuje nejvyšší možný luxus pro naše vlasy. Milují ji světové celebrity a není se čemu divit. Využívá ty nejvzácnější účinné složky - kaviár, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky nebo lanýžový olej.

 

Parádivka.cz vám nyní nabízí luxusní vlasovou kosmetiku Alterna za zaváděcí ceny, tak to určitě omrkněte.

 

Kde se vzala Alterna?

Vlasová značka Alterna byla založena v roce 1977 v Kalifornii v Beverly Hills, kde luxusní značka na vlasy opravdu chyběla. Alterna se zaměřila na inteligentní ženy, které o sebe chtějí pečovat tou nejlepší péči a nevadí jim do kosmetiky investovat. Alterna se ihned osvědčila. Neslibuje, ale přináší výsledky! Okamžitě si ji zamilovali přední holywoodské hvězdy Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jessica Alba a další. Momentálně je tváří značky herečka Katie Holmes.

 

Čím se Alterna liší?

Jako první ve vlasové kosmetice využila dermatologickou vědu. Od ostatních značek se odlišuje tím, že využívá ty nejvzácnější účinné složky. Které? Extrakt z kaviáru, podmořské bioaktivní látky, certifikované rostlinné organické látky nebo olej z bílých lanýžů. Veškterá Alterna kosmetika je bez sulfátů, parabenů, ftalátů a dalších nepříznivých složek. Řada Bamboo navíc obsahuje pouze přírodní produkty.

 

Alterna Řady

Alterna se dělí na 3 zákldaní řady - Caviar, Bamboo, Ten.

 

Caviar

Caviar Anti-Aging je omlazující péče s patentovaným Caviar Age-Control komplexem, který minimalizuje projevy stárnutí vlasů a zlepšuje celkový stav a vzhled vlasů.

 

Bamboo

Alterna Bamboo je kosmetika pro každodenní péči pro zdravé vlasy. Bamboo přípravky obsahují bio výtažek z bambusu. Ten dodává vlasům sílu, energii, ochranu, objem a lesk. Navrací vlasům přirozenou schopnost odolávat nepříznivým vlivům okolí.

 

Ten

"The Sience of Ten" je zdokonalující péče pro vlasy. Jedná se o luxusní vysoce účinnou kosmetiku s revitalizačním účinkem. Obsahuje 10 blahodárných složek z celého světa - africké kakao, kaviár, kyselyna hyaluronová, olej z bílých lanýžů, arabské kadidlo a další. 

 

Patentované technologie

Caviar Age-control complex - omlazující komplex působí na buněčně úrovni proti všem druhům stárnutí (přirozenému, chemickému, vlivem okolí).

 

Color Hold - nejvyšší možná úroveň ochrany barvy před vyblednutím a ochrana před UV paprsky.

 

Enzymetherapy - je součástí každého výrobku Alterna. Jedná se o systém enzymů, které přetransformují složky v kosmetice tak, aby je vlas i jeho cibulka mohly snadno vstřebat. Vlasy jsou tím více pevné, husté a zdravé.

 

Nutrozyme Complex - působí proti vypadávání vlasů a je součástí přípravku LIFE Solutions Volume Restore. 

 

Vlasová kosmetika Alterna zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít