Plesová sezóna je v plném proudu a každá žena chce oslnit úžasným účesem, který vydrží noc plnou tancování. Základem dlouhotrvajícího účesu je lak na vlasy. Každý vytvořený styling je potřeba zafixovat. Dnes jsme pro Vás vybrali TOP laky na vlasy od značky Kérastase a Alterna.

 

Kérastase

Kérastase nabízí lak na vlasy Laque Couture se střední fixací a Laque Noire s extra silnou fixací. Oba tyto laky nabízí fixaci účesu po dobu 24 hodin. 

Laque Couture - je lak na vlasy ve formě mlhy. Díky Anti-frizz efektu zabraňuje krepacení vlasů a ty vypadají po celý den opravdu skvostně.

Laque Noire - je extra silně tužící lak na vlasy. Kombinace fixačních polymerů zajišťuje dlouhotrvající fixaci. Vlasy jsou po aplikaci laků Kérastase jemné na dotek, bohaté a oslnivě lesklé.

 

Od Kérastase naleznete také sprej VIP Volume in Powder. Tento sprej dodá vlasům objem se silnou fixací účesu. Díky pudrovému spreju Kérastase dosáhnete i těch nejobjemnějších tupírovaných  účesů.

 

Alterna Caviar

Kaviárová řada nabízí Perfect Texture Finishing spray, Working Hairspray a Extra Hold Hairspray.

 

Perfect Texture Finishing spray - je multifunkční sprej pro lehkou fixaci, texturu a objem. Jemné a zplihlé vlasy dostanou perfektní objem. Díky posilujícím polymerům budou vlasy nadzvednuté a oddělené. Vlasy se neslepují.

Working Hairspray - je rychleschnoucí lak na vlasy se silnou fixací. Nelepí, odolává vlhkosti.

Extra Hold Hairspray - je lak na vlasy s extrémní fixací. Nabízí maximální kontrolu účesu, aniž by vlasy zbavil jejich pružnosti. Vyzkoušejte praktické 400ml balení.

 

Laky na vlasy Alterna Caviar obsahují směs působící proti všem druhům stárnutí vlasů, chrání barvu, poskytují ochranu před UV zářením a nepříznivými vnějšími vlivy. 

 

Alterna Bamboo

Přírodní řada Bamboo nabízí Ultra Hold Hairspray a Smooth Anti-humidity Hairspray.

 

Ultra Hold Hairspray - je velmi silně tužící lak na vlasy. Rychleschnoucí lak dokonale zpevní účes, aniž by vlasy slepil. Je odolný proti krepacení a zanechává vlasy pružné.

Anti Humidity Hairspray - je ultrasuchý lak na vlasy s ochranou proti vnější vlhkosti. Pokud se vám již několikrát stalo, že váš styling pokazila venkovní vlhkost, tak s tímto lakem nad tím vyzrajete! Lak z řady Bamboo Smooth vlasy krásně uhladí, neslepuje je, nemastí a nedrolí se.

 

Bamboo laky na vlasy chrání barvu vlasů před vyblednutím. Bio výtažek z bambusu dodává vlasům sílu, zdraví a poddajnost. Bio Kendi olej obnovuje udržuje přirozenou vrstvu lipidů, chrání vlasy před UV zářením a nepříznivými vnějšími vlivy. 

Vlasová kosmetika Alterna a Kérstase zde =>Omrknout

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít