Americká vlasová kosmetika Alterna patří mezi průkopníky ve vlasové péči. Alterna využívá ty nejvzácnější a nejluxusnější složky. Jednou z nich je extrakt z kaviáru. Omlazující péče Caviar Anti-Aging minimalizuje projevy stárnutí. To chce přeci každá žena, co myslíte?

  

Pro koho je Alterna Caviar určena?

Alterna Caviar vhodná pro vlasy, které vykazují známky předčasného stárnutí. To může být vlivem každodenního stresu, vnějšího prostředí nebo chemických úprav. Jak poznáte, že vlasy předčasné stárnou? Vypadají unaveně, bez lesku a síly, lámou se, jsou bez života.

 

Co kaviárová řada dokáže?

Kaviár je bohatý zdroj mastných omega-3 kyselin. Zajišťuje intenzivní hydrataci, lesk a pružnost vlasů. Kaviárové přípravky bojují proti stárnutí na buněčné úrovni a výsledkem jsou ozdravené vlasy plné síly a lesku.

 

klíčové složky:

Age-Control Complex - jedná se o směs působící proti všem druhům stárnutí.

Tento komplex obsahuje:

* extrakt z kaviáru 

* vitamin C - antioxidant, který chrání před poškozením vlasů

* citokiny - povzbuzují mikrocirkulaci krve, která má podíl na buněčně obnově

 

Seasilk - jedná se o směs mořských rostlin, které zaplaví vlasy potřebnou dávkou hydratace. Zároveň regenerují poškozené vlasy a chrání je před nežádoucím lámáním. Navrátí vlasům jejich ztrácenou sílu.

 

Color Hold - technologie chránící barvu vlasů. Jejím cílem je uzamčení barvy a jejího lesku hluboko ve vlasu. Zároveň tato technologie dodává vlasům posilující látky Keratin, Panthenol, Biotin, které jsou důležité pro silné vlasy.

 

Celebrity a Alterna

Vlasovou péči Alterna si oblíbila celá řada známých hvězd. Pro tento rok tváří značky zůstává americká herečka Katie Holmes. Další známou herečkou, která propadla kouzlu Alterny je i Jennifer Aniston.

 

Vlasová kosmetika Alterna zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít