Leden je téměř za námi, a proto jsme si pro vás přichystali "bestsellery" tohoto měsíce. Představíme vám TOP 5 kosmetických vychytávek, které si získaly naše a vaše srdce začátkem tohoto roku. 

 

Lednoví vlasoví oblíbenci jsou zaměřeni především na suché vlasy. Není se čemu divit, mráz naše vlasy pěkně vysušuje a ničí. Proto byste je před jarem měli pořádně hydratovat a vyživit.

 

TOP 1 - Hydratační šampon na suché vlasy

Alterna Caviar Seasilk Moisture Shampoo je perfektní volbou na zimní a mrazivé počasí. Vlivem zimy naše vlasy trpí, vysychají, elektrizují a ztrácí lesk. Hydratovat, hydratovat, hydratovat - to je potřeba! Vyzkoušejte šampon z kaviárové řady, který poskytne hydrataci i výživu suchým a křehkým vlasům. Výtažek z kaviáru navíc zabraňuje předčasnému stárnutí vlasů, chrání barvu vlasů a posiluje vlasy. Více o šamponu zde

 

TOP 2 - Hydratační maska na suché vlasy

Alterna Caviar Replenishing Moisture masque je kaviárová maska, která suchým vlasům poskytne opravdu intenzivní hydrataci. Zbaví vlasy lámavosti a chrání je před negativními vlivy. Proteiny, obsažené v masce, zacelí i ty nejmenší vlasové trhlinky. Maska pomáhá zadržovat vodu a živiny uvnitř vlasů, a tak jsou vlasy dlouhodobě hydratovány. Více o masce zde

 

TOP 3 - Vyživující krém pro extrémně suché a zcitlivělé vlasy

Kérastase Nutritive Créme Magistral je vyživující krém pro suché až extrémně suché vlasy. Můžete jej aplikovat do vlhkých vlasů před fénováním nebo kdykoliv během dne, kdy ucítíte, že jsou vlasy hrubé, suché a dehydratované. Tento krémový balzám okamžitě pronikne do vlasu. Uhlazuje, hydratuje, dodává lesk, hebkost a příjemnou vůni. Více o krému zde.

 

TOP 4 - Šampon proti lupům

Kérastase Spécifique Bain Anti-Pelliculaire je určen pro ty z vás, které trápí lupy. Obecně rozlišujeme mastné a suché lupy, ale málo kdo ví, o které se u něj jedná. Tento šampon tedy cílí na všechny druhy lupů a chrání tak vlasy po dobu 8 týdnů. Lupy jsou eliminovány, pokožka je čistá a zklidněná. Více o šamponu zde. 

 

TOP 5 - Suchý olej na vlasy ve formě mlhy

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry mist je luxusní olej. Dodá vlasům potřebné živiny, antioxidanty, uhladí vlasy, chrání je před UV zářením a nepříznivými vlivy. Výtažek z bambusu chrání vlasy před krepacením, tepelnou úpravou a navrací jim jejich zdravý vzhled. Olej je suchý, nemastí a nezatěžuje tedy vlasy. Více o oleji zde.

 

Vlasová kosmetika Alterna a Kérastase zde =>Omrknout  

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít