Jste příznivci přírodní kosmetiky, BIO produktů a všeho, co je šetrné k přírodě? Potom musíte vyzkoušet vlasovou kosmetiku Alterna Bamboo. V čem je výjimečná? Tajemství spočívá v bio výtažku z bambusu. Ten s vlasy umí opravdové divy.

 

Bamboo je každodenní péče pro zdravé vlasy. Toužíte-li po nádherných, lesklých, hladkých vlasech s maximálním objemem, zvolte Alterna Bamboo.

 

Bio výtažek z bambusu

Veškerá kosmetika Bamboo obsahuje bio výtažek z bambusu. V čem je "kouzelný"? Je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Díky tomu jsou vlasy posilněny a extrémně hydratovány. Výtažek z bambusu navíc posiluje přirozenou schopnost vlasů odolávat vlivům vnějšího okolí. Bamboo neobsahuje pouze výtažek z bambusu, najdeme v kosmetice také blahodárný kend olej, výtažek z kořene maca nebo indický angrešt.

 

Ecocert

Kosmetika Alterna Bamboo se pyšní ochrannou známkou Fairtrade. Dle přísných pravidel společnosti ECOCERT je označena jako ekologická a přírodní kosmetika. 

 

Silná ochrana

Bamboo poskytuje ochranu před škodlivým UV zářením a také funguje jako termoochrana před tepelným poškozením žehličkou nebo fénem. Zároveň chrání barvu před vymytím a vyblednutím.

 

Řady Bamboo

Alterna Bamboo nabízí kosmetiku na specifické problémy:

 

Bamboo Volume - pro silné, husté a bohaté vlasy

Bamboo Shine - pro silné a oslnivě zářivé vlasy

Bamboo Smooth-Anti Frizz - pro silné, hladké a zdravé vlasy

Bamboo Color Hold+ - pro silné, zdravé, zářivé vlasy s krásnou barvou

 

 

Vlasová kosmetika Alterna zde =>Omrknout 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít