Kérastase představuje přírodní řadu Aura Botanica. Jediná řada na trhu, která nabízí v průměru 98% přírodních látek spolu s vysokou mírou účinnosti a úžasným pocitem luxusu. Aura Botanica je bez silikonů, sulfátů, umělých barviv a parabenů.

 Aura Botanica

Aura Botanica představuje sofistikovou krásu zrozenou z nespoutané síly přírody. Odhalte přirozenou zářivou auru vašich vlasů.

 

Pro koho je řada určena?

Aura Botanica je určena pro rozzáření mdlých vlasů. To jsou vlasy matné, ochablé, zplihlé a suché na dotek. Auru Botanicu může používat každá žena. Není určena pouze pro ženy s "přírodními, normální" vlasy. Aplikujte řadu do jemných, přes střední, po silné a dokonce i barvené vlasy.

 

Účinky

Díky přírodním aktivním látkám s ověřenými účinky poskytuje Aura Botanica až 48 hodinovou výživu, ochranu proti krepatění až na 72 hodin a 4x zářivější vlasy. To dokazují výsledky při současném použití šamponu Bain Micellaire, kondicionéru Soin Fondamental a olejového elixíru Concentré Essentiel. Vše to navíc umocníte s olejovou mlhou Essence D'éclat.

 Panenský kokosový olej

Arganový olej

 

Jaký pocit očekávat při používání přírodní kosmetiky?

Složení bylo navrženo tak, aby našlo odpověď po pátrání po odlišném dotyku vlasů a touze po vlasech, které budou přirozené. Při používání přírodní kosmetiky Kérastase pocítíte odlišný pocit od jiných produktů Kérastase, které zajišťují maximální hebkost a "obalený" efekt vlasů. Díky přírodních složkám je vlas ničím neobalený, opravdu naturálně čistý. Pro zajištění nejlepších možných výsledků je zásadní, abyste používali zároveň šampon Bain Micellaire spolu s kondicionérem Soin Fondamental. To je základní nerozlučná dvojka.

 

Proč není 100% přírodní?

Obsahuje totiž vůni a konzervanty! Pozor, to není nic špatného! Při vytváření řady se Kérastase rozhodlo, že nebude dělat žádné kompromisy z hlediska účinnosti či smyslovosti produktů za účelem maximalizace míry přírodního původu. Aura Botanica se v průměru skládá z 98% přírodních složek. 99% obsahuje olejový elixír a olejová mlha. Zbylé procenta jsou složky nezbytné pro zajištění stability složení, jeho textury a vůně v průběhu času. Chceme tedy, aby nám produkt vydržel takový, jaký jsme si jej koupili po dlouhou dobu.

 

Aura Botanica je bez sulfátů, silikonů a parabenů. Sulfáty a parabeny jsme rozebírali zde.

 

Jsou obaly recyklované?

Lahev šamponu Bain Micellaire je vyrobena 100% z PCR plastů recyklovaných spotřebiteli Kérastase. Lahev elixíru Concentré Essentiel obsahuje 25% recyklovaného skla a veškeré krabice jsou vyrobené z kartonu s certfikací FSC (pocházející ze surovin z odpovědně spravovaných lesů).  U zbylých produktů se Kérastase snaží i nadále o posun, aby se v brzké době začaly používat recyklované materiály. Držíme palce!

Kérastase usiluje o zachování udržitelného luxusu. Nově modernizované a lehčí obaly mají uzávěr navržený tak, že ušetří cca 45 tun plastů ročně. Kérastase se věnuje udržitelnému využívání materiálů, snižování množství odpadní vody a zmenšování své uhlíkové stopy.

 

Proč je cena vyšší oproti jiným produktům Kérastase?

Vyšší cenová relace je přímým důsledkem vysoké míry přírodních složek a dále také sledovatelných, fair trade a odpovědně čerpaných surovin.

 Fair trade

Budou ostatní produkty Kérsatase postupně také přírodní?

Nebudou. Kérastase se zaměřuje na to, aby přinášela personalizovaná řešení, která budou odpovídat jedinečným individuálním potřebám a přáním jejich klientek, přičemž ne všechny spotřebitelky vyhledávají přírodní produkty.

 

Aplikace

 Aura Botanica použití

 

 

Vlasová kosmetika Kérastase a Alterna zde =>Omrknout

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít