Venku to vypadá, že se nám snad zima snaží naznačit, že chce zpět. Ale jaro je tady a budeme ho bránit! Připravili jsme pro vás ukázku jarních novinek od L'Oréal Paris. Dámy, je čas si udělat radost a pořídit si něco nového do kosmetické taštičky. Omrkněte s námi, co je nového ve světě pestrobarevných vychytávek.

 L'Oréal Paris

 

Dnes Vám představím 5 kosmetických vychytávek, které by v žádné kosmetické taštičce neměly chybět.

 

L'Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber

False Lash Superstar X Fiber

Na jaře L'Oréal Paris vypustila do světa dvoufázovou řasenku pro extrémní objem, délku a oddělení řas. Jedná se o první řasenku L'Oréal Paris, která obsahuje maximální koncentraci prodlužujících vláken. Tvoří ji 2 kroky. V 1. kroku nanesete černou intenzivní podkladovou bázi. Ta má za úkol dosáhnout maximálního objemu. 2. krok nabízí krémovou texturu pro prodloužení a nadzvednutí řas.

Více o řasence => zde

 

L'Oréal Paris Color Riche Les Ombres

E1 Beige Trench

E8 Bleu Mariniére

 

Pudrové oční stíny 4 barev. Harmonicky sladěné stíny Color Riche jsou perfektní volbou pro každou příležitost. Můžete zvolit pouze jednu nebo hned několik barev zároveň. Nebojte se kombinovat a získejte v očích úžasnou jiskru. V krabičce se ukrývá i praktický štěteček. Parádivka pro vás má tyto stíny hned ve 3 barevných kombinacích, tak to určitě omrkněte.

E4 Marron Glacé

Více o stínech => zde

 

L'Oréal Paris Infaillible Sexy Balms

L'Oréal Paris Infaillible Sexy Balms

Tak tohle je opravdová mňamka! Jedná se o příjemný balzám s intenzitou rtěnky. Jsou libo šťavnaté rty? Rty jsou po aplikaci jemné a krásně hydratované. A ta barvička! Musíte to vyzkoušet. Připravili jsme pro vás 2 barvičky.

L'Oréal Paris Infaillible Sexy Balms

Více o balzámech => zde

 

L'Oréal Paris Brow Artis Genius Kit

 L'Oréal Paris Brow Artist Genius Kit

Tak tohle je vychytávka pro vaše obočí! Tato sada obsahuje vosk a pigmetovaný pudr. Vosk perfektně zafixuje požadovaný tvar a pudr vykreslí linie. Kazetka obsahuje vosk, pudr, pinzetu, zkosený a spirálovitý kartáček. Jednoduše vše, co potřebujete pro dokonalé obočí. Na výběr máte ze světlého a tmavého odstínu.

Více o sadě => zde

 

L'Oréal Paris Infaillible Blush 

 L'Oréal Paris Infaillible Blush Paint Chubby 01 Pink 7 g L'Oréal Paris Infaillible Blush Paint Chubby 01 Pink 7 g L'Oréal Paris Infaillible Blush

 L'Oréal Paris Infaillible Blush

Dodejte tvářím trochu jarní barvičky. Jedná se o krémovou tvářenku, která dodá tvářím krásnou barvu. Nebojte se, že budete vypadat jako Marfuška. Krémová textura se krásně vklepe, rozetře a působí opravdu přirozeně. Tvářenka je v praktickém výsuvném balení.

Více o tvářence => zde

 

 

 

Více dekorativní kosmetiky zde =>Omrknout 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít