Už máte dárek pro svoji maminku k blížícímu se Dni matek? My máme pro vás skvělý tip v podobě luxusního hedvábného šátku. Šátek v krásných tónech zelené, červené a oranžové vykouzlí úsměv na tváři každé maminky. Získat jej můžete k jakékoliv objednávce, ve které bude alespoň 1 produkt Kérastase. Podívejte se s námi na to, jak si šátek uvázat.

 Hedvábný šátek

Jak šátek získat?

Šátek získáte ke každé objednávce, která bude obsahovat alespoň 1 produkt Kérastase. Poté Vám do balíčku přidáme v dárkové krabičce hedvábný šátek. Krabička navíc obsahuje knížečku s postupy, jak šátek uvázat.

 

Jak šátek uvázat?

Lámete si hlavu nad tím, jak byste šátek nosili a zda vůbec unosili? No jasně! Ukážeme Vám pár tipů navíc, které v knížečce návodů nenajdete.

 

1. Uvažte jej do mašličky nad čelem

Tento účes působí velmi ležérně a je děsně trendy. Navíc je i velmi praktický. V horkých dnes zajistí, aby vás vlasy neobtěžovaly nikde po těle. Stačí uvázat uzel a poté mašličku nad čelem a je to!

 Šátek uvázaný na hlavě

2. Uvažte jej kolem krku

Šátek je dostatečně dlouhý na to, abyste si jej obmotali kolem krku a udělali mašličku nebo jen uzel a konce nechali volné. Pak už šatek jen "naštelujte" na bok nebo padajíc do dekoltu.

 Šátek kolem krku

3. Šup s ním na kabelku

Perfektní způsob, jak oživit kabelku. Doporučujeme šátek obmotat na jednobarevnou kabelku. Díky tomu se kabelka opravdu rozzáří. Můžete ovázat kolem jednoho i obou uší. Opět i zde můžete udělat mašličku nebo jen uzlík. V případě nutnosti kdykoliv uvážete kolem krku.

 Šátek na kabelkce

Pokud tedy chcete šátek pro sebe nebo pro svoji maminku, tak hurá na nákupy.

 

Vyberte si kosmetiku podle svého gusta zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít