Které šampony se staly vašimi absolutními favority během tohoto léta? Které jste si nejvíce oblíbili a objednávali? Představíme vám top 3 z nich a ukážeme, proč vám tolik přirostli k srdci. Nezapínejte na to, že vlasy jsou korunou krásy a je potřeba se o ně opravdu důkladně starat. Se šampóny z drogérie zdravých a krásných vlasů bohužel nedocílíte.

 TOP 3 šampony léta

 

1. Bain Densité

Bain Densité

Prvenství získal šampon Bain Densité z řady Densifique. Jedná se o hydratační a zpevňující šampon pro vlasy viditelně postrádající hustotu. Dodává vlasům pevnost, hustotu a bohatost bez zatížení. Nedivte se pokud po aplikaci vlasy budou mírně hrubší. Je to tím, že šampon "nabobtná" vlasové vlákno tak, aby byl objem bohatší. 

Více o šamponu => ZDE

2. Bain Micellaire

Bain Micellaire

Na druhém místě se umístila novinka z přírodní řady Aura Botanica a to Bain Micellaire. Tento přírodní zázrak obsahuje 96% přírodních ingrediencí. Jemný aromatický šampon je vhodný pro rozzáření mdlých vlasů. Hloubkově čistí, zachovává pocit přirozených vlasů a dodává jim zářivost. Obsahuje zodpovědně získávaný kokosový olej ze Samoy, arganový olej z Maroka a esenciální olej ze sladkých pomerančů.

Neobsahuje sulfáty ani silikony. A co ty zbývající 4 %? Ty zajišťují olfaktorickou a smyslovou stabilitu a stabilitu formule. Jednoduše řečeno, aby se nám ten šampon do pár dni "nezkazil".

Více o šamponu => ZDE

3. Bain Magistral

Bain Magistral

Bain Magistral z řady Nutritive je naše hvězdná stálice. V létě a hlavně po létě by vám tento šampon neměl chybět. Jedná se o vyživující šampon pro normální až silné extrémně suché a zcitlivělé vlasy. To se vás netýká? Ale možná jo! V létě jsou naše vlasy vysušené sluníčkem, mořem, bazénem, větrem, klimatizací atd. Suché vlasy jsou takové, které se při česání zacuchávají od kořínků po konečky, lámou se a jsou bez lesku.

Více o šamponu => ZDE

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít