Sníte o objemu vlasů, který vykouzlíte snadno a rychle? Takový objem, který vydrží po celý den a třeba i déle? Chcete, aby vaše lví hříva působila přirozeně a nadýchaně? Pro někoho „brnkačka“, pro většinu z nás běh na dlouhou trať. My se však nevzdáváme! Máme přeci právo na krásné a objemné vlasy, za kterými se každý otočí! Zplihlé vlasy bez objemu prostě nikdy nebyly v kurzu, tak si nic nenalhávejme. Trápí-li vás zplihlá hříva, tak jsou zpravidla vaše vlasy příliš jemné, oslabené a zcitlivělé.

TOP 3 prohřešky, kterých se dopouštíme

1. Čím silnější lak na vlasy, tím lepší – tak na to bacha! Silně fixační stylingové přípravky jemné vlasy akorát zbytečně zatíží. Vlasy takový nápor nevydrží a padnou. Volte proto nižší stupeň fixace.

2. Vlasy necháváme volně uschnout – když se vyhnete fénu, tak vaši hřívu sice usušíte přirozenou cestou, ale objemu nedosáhnete. Vlasy budou opravdu zplihlé. Po umytí je prostě zapotřebí s vlasy pracovat.

3. Tupírovat, tupírovat, tupírovat – ano i ne! Jde o to, jak se Vám to povede. Pakliže jste v tom skoro profík, tak do toho. Setkáváme se však s tím, že vlasy působí „zacuchaně“, nevzhledně a nepřirozeně. To přece nechcete!

 Vlasový styling Kérastase - objem vlasů

Rady kadeřníka zní:

- Již při mytí se rozhoduje o objemu vlasů. Vlasy myjte šamponem vždy 2x. Při prvním mytí vlasy zbavíte nečistot a mazu. Při druhém mytí poté vlasům dodáte účinné látky a potřebnou regeneraci. Volte šampony, které jsou lehčí.

- Kondicionéry a balzámy nanášejte do délek vlasů. Vyhněte se vlasové pokožce. 

- Vlasy foukejte v předklonu a přes kulatý kartáč.

- Stylingových přípravků se nebojte. Volte však nižší fixaci, která vlasy tolik nezatíží.

- Objem dodá i správný střih. Vhodně zvolený střih dokáže vykouzlit požadovaný objem. Požádejte svého kadeřníka o provzdušnění a sestříhání vaší hřívy. Zároveň i vhodně zvolená barva může opticky dodat vašim vlasům objem. 

Luxusní značka Kérastase a její vlasová řada Resistance nabízí produkty Volumifique, které dodají objem jemným vlasům. Pro znovuobnovení hustoty a obejmů vlasů volte Kérastase Densifique. Nevzdávejte se ani stylingových přípravků. Je však zapotřebí volit takové, které vaše vlasy nezatěžují a neničí.

Vlasový styling Kérastase

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít