Vlasová kosmetika Kérastase vyhlásila TOP 5 ikonických produktů. Ty jsou podle nás zároveň i jedny z nejlepších. Sen o krásných vlasech se nyní pro vás může stát reálnou pohádkou! Máte problémy s objemem, hustotou, chybí Vám lesk, lehkost? Nebo prostě vlasům chcete dopřát luxusní péči a ukázat závistivé sousedce, že to vaše vlasy jsou parádní vlasy? Tohle vše dokáží „napravit“ TOP 5 vybraných vlasových pomocníků. Které to jsou?

 TOP 5 produktů od Kérastase

Bain Densité – Luxusní šampon na znovuobnovení hustoty a kvality vlasů. Šampon obsahuje kyseliu Hyaluronovou, která vlasům dodává hloubkovou hydrataci, díky které vlasy drží svůj tvar. Aktivní látky šamponu probudí k životu až 1700 nových vlasů. Vlasy jsou opravdu husté, viditelně ozdravené, plné síly a života. Více zde.

Elixir Ultime - Tenhle olej je prostě náš favorit! Obsahuje vzácné oleje z arganu, kukuřičných klíčků, kaméli a pracaxi. Vlasy jsou neuvěřitelně lesklé, vyživené, hebké a hlavně voňavé. Tento vlasový olej se může využít několika formami – kdykoliv během dne, před mytím i po mytí vlasů. Od roku 2010 se jej prodalo po celém světě více jak 8 milionů. To o něčem vypovídá, nemyslíte? Více zde.

Bain Chronologiste – Šampon Chronologiste provoní vaše vlasy na celý den. Vůně řady Chronologiste je inspirována luxusními parfémy Chanel. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Dokonale vlasy revitalizuje, hydratuje, vyživí, dodá jim potřebný lesk, hebkost a neuvěřitelnou lehkost. Vaše vlasy si tuhle péči zaslouží. Více zde.

Nectar Thermique – Chraňte své vlasy! Nectar Thermique je termoochrana na suché vlasy postrádající lesk. Termoochrana vlasů je stejně důležitá jako opalovací krém pro vaši pokožku. Nezpomínejte na to! Vlasy vysokým horkem trpí! Tato termoochrana vlasům dodá ochranný štít, lesk, hebkost, dokonale vlasy vyživí a zabraňuje jejich vysoušení! Více zde.

Sérum Jeunesse – Omlazující vlasové sérum na podporu hustoty musíte mít! Sérum se aplikuje jako finální péče pro oslabené, nepoddajné a řídké vlasy. Je perfektní volbou pro ty z vás, které sní o bohatém účesu plném objemu. Zplihlé vlasy jsou minulostí! Sérum Jeunesse znatelně omladí vlasovou pokožku. Vlasy jsou chráněny proti ztenčování. Více zde.

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít