Vlasové oleje Elixir Ultime jsou pro nás něco jako "dar z nebes". Nemůžeme se jich prostě nabažit. Dají se použít na nespočet účelů a výsledek je vždy naprosto fantastický. Kompletně celá řada Elixir Ultime vaše vlasy rozmazlí od kořínků po konečky. My o Elixir Ultime známe 100 super tajných vlasových vychytávek pro oslňující lesk. Chcete je vědět? Poodhalíme nyní 10 z nich.

  

Tajemství č. 1 - noční krepatění

Před spaním naneste na vlasy bezoplachový krém Créme Fine, který o ně bude pečovat po celou noc. Po probuzení vás bude čekat den bez krepatých vlasů.

Tajemství č. 2 - na noc zapleťte cop

Vlasy na noc zapleťte do copu s použitím olejů Elixir Ultime pro hloubkové vyživení vlasů. Vytvoříte vlny, vlasy budou mít bohatší odlesky a elegantní lesk.

Tajemství č. 3 - noční oleje

Jednou měsíčně ponechte masku Elixir Ultime ve vlasech přes noc pro hloubkovou hydrataci a dosažení zářivého lesku.

Tajemství č. 4 - zvyšte teplotu

Oleje Elixir Ultime dokáží vlasy ochránit až do 230ºC, takže své vlasové pomocníky, fény, žehličky i kulmy můžete používat bez obav z poškozené vlasů vlivem tepla. Fén již nemusíte držet metr od hlavy, abyste se vyhnula poškození a matnému vzhledu vlasů.

Tajemství č. 5 - péče před česáním

Naneste oleje Elixir Ultme do vlasů ještě před úpravou kartáčem a foukáním. Zajistíte tak jejich ochranu a rovnoměrnou distribuci pro harmonický lesk.

Tajemství č. 6 - stop foukané v koupelně

Vlhkost  způsobuje krepatění, které je jasným nepřítelem lesku. Po koupeli a osprchování, kdy je v koupelně mlha, se s foukáním vlasů přemístěte do jiné místnosti. Do vlasů přidejte oleje Elixir Ultime, které zabrání krepatění vlasů a dodají jim elegantní lesk.

Tajemství č. 7 - suchý vzduch = suché vlasy

Studený vzduch, který venku stále přetrvává, bývá někdy velmi suchý. Nezapomínejte během dne nanášet do vlasů oleje Elixir Ultime, které v nich uzamknou vlhkost, aby vaše vlasy byly chráněny a mohly ihned zazářit.

Tajemství č. 8 - statická elektřina

Statické elektřině ve vlasech, která způsobuje ektrizující, matné, neposlušně poletující a krepaté vlasy, předejdete použitím olejů Elixir Ultime. Vaše vlasy navíc budou oslnivě lesklé.

Tajemství č. 9 - využití studeného vzduchu

Vyzkoušejte si doma vlasy vyfoukat studeným vzduchem a během posledních dvou minut foukání do vlasů naneste oleje Elixir Ultime. Uhladíte vlasové vlákno a získáte větší lesk.

Tajemství č. 10 - strážce barvy

Vnější agresoři, jako UV záření, znečištění a voda, mohou z vašich vlasů stahovat barvu. Chraňte svou barvu s olejem Elixir Ultime pro barvené vlasy.

 

Takže holky a dámy! Není nic jednoduššího, než svým vlasům tuhle péči Elixir Ultime jednoduše dopřát!

 

A kde to vše seženete? Stačí kliknout zdeNakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít