Značka Kérastase představila zbrusu novou jarní novinku. Jedná se o zpevňující pěnu Mousse Densimorphose pro bohatou texturu vlasů, objem a hustotu. Tak na tohle my slyšíme! Tahle novinka je z vlasové řady Densifique, která je vyvinuta speciálně pro vlasy ztrácející hustotu. Kdo by nechtěl mít husté vlasy plné objemu, že?

  

Pro koho je určen?

Mousse Densimorphose je určena pro řídnoucí vlasy nebo vlasy viditelně postrádající hustotu a objem. Tedy pro každou z vás, která chce mít opravdu bohatý účes.

Láska na první pohled

Proč si tuhle novinku zamilujete? Je zpevňující jako péče, lehká jako pěna. Vlasů dodá hmotu a objem bez zatížení. Vlasy získávají texturu, pružnost. Navíc budou vaše vlasy odolné od kořínků po konečky. No nezní to báječně?

Ukryté technologie

Lahvička o objemu 150 ml v sobě ukrývá samé poklady! Prvním z nich je kyselina hyaluronová. Jedná se o přírodní sůl, která je schopna zachovat vlhkost až do výše 1 000 násobku své hmotnosti. Vlasy jsou díky ní hydratované, pružné a husté. Dalším kouzelníkem je Gluko-peptid, který proniká do nejhlubších vrstev kutikuly, kde kompenzuje nerovnosti povrchu a obnovuje jednotnost vlasu. Vlasy tak získají krásnou texturu.

 

Konzistence

Nenechte se zmást tím, jak vypadá. Na první pohled by se mohlo zdát, že se jedná o klasické pěnové tužidlo. Mousse Densimorphose vám vlasy nezpevní tak jako tužidlo. Sice je to zpevňující pěna, ale lehčí než tužidlo a to nás baví!

 

Jak pěnu používat?

Naneste množství zhruba o velikosti mandarinky do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Množství samozřejmě přizpůsobte hustotě a délce vlasů. Pěnu nenanášejte přímo ke kořínkům a vlasové pokožce, to není potřeba a není to žádoucí. Vždy před aplikací protřepejte. 

 

Mrkněte na další produkty z řady Densifique na Parádivce! Stačí kliknout zdeNakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít