Milé dámy, prostě všechny Parádivky! Teď rozhodně zbystřete. Kérastase vypustil do světa svého "černého" koně, který válcuje všechny ostatní produkty. Co to je? Jedná se o doslova zázračné tvarující mléko pro opakovanou změnu stylu. Hmm, tak na tohle slyšíme. Co vše tedy umí? Mrkněte na to s námi!

Stříbrný mazlík L'incroyable Blowdry (lankrojábl :) ) nás i přes krkolomný název neodradil. Kérastase jej popisuje jako zázračné tvarující mléko pro opakovanou změnu stylu a to bez opakovaného mytí vlasů a aplikace produktu. L'incroyable řadíme do stylingu, ale neočekávejte silnou fixaci.

 

Jde tedy o to, že jeden den aplikujete mléko do vlhkých vlasů a vyfoukáte nebo vyžehlíte do hladka. Druhý den si vysníte krásné kudrdlinky a díky L'incroyable nemusíte vlasy umývat, abyste do nich aplikovala styling. L'incroyable se aktivuje teplem, roztaje a znovu s vlasy můžete manipulovat. Další den si usmyslíte opět jiný styl a opět díky teplu s vlasy můžete tvořit úžasné účesy atd. atd. atd. Trošku se v tom ztrácíte? Mrkněte dál!

  

Tento produkt je takový šikovný "všeuměl" a poskytne nám kompletní péči.

Anja Rubik pro Kérastase

Supermodelka Anja Rubik se stala tváří stylingové řady Kérastase a propůjčila nejen své vlasy k tvorbě s produktem L'incroyable Blowdry. Výsledkem jsou úžasné účesy. Kdy za použití tohoto vlasového kouzelníka, bez mytí vlasů a bez opětovné aplikace produktu vzniklo 10 účesů.

 

Další vymazlené vlasové produkty Kérastase omrkněte zdeNakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít