Pro majitelky jemných vlasů dnes máme doslova jednoho vlasového "mazlíka". Kérastase vyvinul vlasový olej přesně pro potřeby jemných vlasů. Dodá jim nádherný objem, lesk, výživu a dokonalou péči. Už se nemusíte bát používat vlasové oleje. Elixir Ultime Fine vaši hřívu nezatíží! A co víc?

 

Proč se někteří lidé bojí používat oleje?

2 hlavní bariéry:

1. Bojí se složité aplikace

2. Bojí se zatížení jemných vlasů

 

Majitelky jemných vlasů obvykle "objem" nespojují s oleji, naopak se bojí, že vlasy budou ještě více bez objemu. Také se hodně žen bojí pocitu mastných vlasů a správné dávkování je pro ně těžké odhadnout. Dámy, nebojte se! Kérastase představuje dvoufázový olej pro objem jemných vlasů Elixir Ultime Fine.

Technologická inovace Elixir Ultime pro jemné vlasy

Elixir Ultime Fine je vyšperkován do poslední kapky. Obsahuje technologii Intra-cylane, která se u jemných vlasů postará o požadovaný objem díky rozšíření vlasového vlákna. Olejová textura poskytne oslnivý lesk a hebkost vlasů. Vlasy nejsou mastné, olej se ihned vstřebá a zanechá vlasy krásně vzdušné a hladké. Olej dokonale pečuje o každičký vlas.

 Nové využití pro kadeřníky i zákazníky Kérastase

1. Jednoduché stříhání - perfektní jako olej pro profesionální střih. 2 fáze pomáhají vlasy rozčesat, zároveň rozšiřují vlasové vlákno a ulehčují manipulaci s vlasy při stříhání. Pokud zvládáte svoji hřívu ostříhat sama, tak tohle je přesně pro Vás.

2. Upravená i druhý den - vlasy září i druhý den, jsou objemné a nekrepatí se.

3. Poslední dotek - nabízí okamžité zlepšení kosmeticity vlasů a lesk. Stačí nanést do délek suchých vlasů.

4. Podkladová báze - kombinuje benefit oleje s efektem stylingových přípravků.

 

Aplikace

Máte několik možností, jak Elixir Ultime Fine používat. Můžete jej nastříkat do délek umytých a vysušených vlasů před foukáním nebo můžete aplikovat do suchých vlasů pro finální "tečku". Olej se od ostatních olejů Kérastase liší také svým dávkováním. Tento olej je ve spreji.

 

Máte-li jemné vlasy a chcete jim dopřát tu nejlepší péči spolu s nádherným objemem, volte Elixir Ultime Fine. Hoďte za hlavu všechny obavy z olejů, tenhle si prostě zamilujete. Věřte nám, že jej budete chtít po 1. aplikaci nosit neustále u sebe. A víte co ještě? Ta vůně vás dostane!

 

Omrkněte i další produkty, které se o vás luxusně postarají => Nakoupit 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít