Konečně to vypadá, že jaro už je vážně tady a sluníčko se na nás bude smát. Znamená to ale také to, že vlasy konečně po zimě můžou vykoknout na okolí. Bohužel však vykouknou vysušené, poškozené, bez lesku a síly. Takže to, holky, pojďme honem napravit.

 

V zimě jsou naše vlasy vystaveny studenému a mrazivému vzduchu, přechodu z tepla do zimy. Stejně tak na jaře, když nám zrovna sluníčko nepřeje, naše vlasy trpí. Pojďme jim tedy dodat pořádnou jarní šťavu! Mrkněte s námi na produkty, které by momentálně ve vaší koupelně neměly chybět. 

5 jarních vlasových vychytávek

 

1. Šampon s UV filtrem

Růžová řada Réflection nabízí vlasové produkty s UV filtrem. Šampon Bain Chroma Riche a Bain Chroma Captive poskytují UV ochranu barveným a melírovaným vlasům. Zároveň poskytují ochranu barvy, oslňující lesk, výživu, hydrataci a zdravý vzhled vlasů.

2. Zázračný olejíček = pomocník proti všemu

Na jaře vám rozhodně nesmí chybět vlasový olej Elixir Ultime. Je to "šikulka" po všech směrech. Dodá lesk, bojuje proti vlhkosti, poskytuje UV ochranu, uhlazuje, provoní vlasy, zatočí se suchými konci a mnohé další. Na výběr máte olej Original, olej pro barvené vlasy a olej pro jemné vlasy.

3. Termoochrana pro každý den

Říkáte si, že kvůli fénování není potřeba svým vlasům dopřát termoochranu? Omyl! Vlasy před vysokými teplotami nutně potřebují chránit. Bez vyžehlených vlasů nevycházíte? Tak honem aplikujte termoochranu. Pokud jsou vaše vlasy suché a bez lesku, volte Nectar Thermique. Křehké a oslabené vlasy volí Ciment Thermique. Nepoddajné a těžko upravitelné vlasy sáhnou po Keratine Thermique.

4. Sprej pro hustotu vlasů

Sérum Jeunesse je sprej pro ty z vás, které máte tenké, oslabené a zplihlé vlasy, které postrádají hustotu. Toto sérum dodá pokožce doslova "mladistvý" šok. Znatelně omladí pokožku a bojuje proti prvním šedinkám. Sérum Jeunesse podpoří přirozenou hustotu vlasů a zabraňuje jejich ztenčování. Vytváří dokonalé prostředí pro růst nových vlasů. 

5. Zafixovat a vyrazit

Přeci jen nám na jaře trochu pofukuje větřík a nechceme, aby zničil účes, se kterým jsme se ráno tak pracně dělali. Stačí jej zafixovat silně tužícím lakem Lacque Noire od Kérastase. A co je super? Tento lak je vyčesávací. Jednoduše až jej na vlasech nebude chtít, tak pořádně pročešete vlasy a je po laku.

 

 

Dopřejte svým vlasům na jaře maximální péči. Mrkněte i na další super produkty =>Nakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít