Trápí vás extrémně suché a zcitlivělé vlasy? Zacuchávají se, jsou bez lesku a mdlé? Nemluvě o tom, že jsou na dotek drsné a hrubé. Vaše vlasy volají o pomoc! Tu jim můžete poskytnout pomocí nové řady od značky Kérastase - Nutritive Magistral. Ta je vyrobena speciálně pro extrémně suché a zcitlivělé vlasy.

 

Vlasy po poskytnutí péče budou lesklé a hebké na dotek. Jejich zdraví a krása bude vidět na první pohled. Že se vás tento problém extrémně suchých vlasů netýká? Dámy, je tady léto, čas koupání v bazénech a v moři, vystavování se slunci a to vše se na vlasech podepíše. Řada Nutritive Magistral je řešení!

Co způsobuje suché vlasy?

  • Vaše vlasy špatně snášejí suché prostředí, zejména pak horké letní slunce, které jim opravdu škodí.

  • Časté a nesprávné fénování či žehlení vlasů bez ochranných prostředků proti horkému vzduchu jim také moc neprospívá.

  • Častá návštěva bazénu s chlorovanou vodou také není to pravé.

  • Kadeřnické úpravy či chemické barvení nešetrnými barvami či melírování vlasů.

  • Nedostatečná produkce mazových žláz.

 

To vše může mít negativní vliv na vaše vlasy, klesá totiž jejich vlhkost, vlasy ztrácejí svoji přirozenou pružnost a lesk.  Tak dámy, dělejme s tím něco!

Nutritive Magistral - správná péče

Je vyživující péče pro normální až silné extrémně suché a zcitlivělé vlasy. Poskytuje rovnoměrnou hebkost od kořínků po konečky, obnovuje lesk a vláčnost a to dokonce i zevnitř. Vlasy jsou lehké a bez zatížení. Nutritive Magistral promění vaše vlasy ve vlasy, kterých se bude chtít dotýkat celý den!

 

Záračné vlastnosti Benjoin

Produkty Magistral obsahují Benjoin. Co to je? Benjoin je ušlechtilý strom rostoucí v subtropických oblastech, který má schopnost vylučovat pryskyřici schopnou obnovit jeho vnitřní výživu zevnitř a vyplnit své nejhlubší dutiny. Kérastase se povedlo vytěžit tuto zázračnou pryskyřici a sloučit ji s Irisome v nejvyšší koncentraci.

 

Nutritive Magistral obsahuje:

Šampon Bain Magistral

Kondicionér Fondant Magistral

Masku Masque Magistral

a novinku Créme Magistral

 

Créme magistral - mazlík do kabelky

Jedná se o vyživující denní krém pro normální až silné, extrémně suché a zcitlivělé vlasy. Krémový bílý balzám roztaje na vlasech a pronikne do délek. Vlas dokonale obalí až po konečky. Uhlazuj, dodává lesk a zhebčuje. Navíc poskytuje ochranu před tepletm.

 

Můžete jej aplikovat do mokrých vlasů před fénováním nebo kdykoliv během dne, kdy ucítíte, že ho vlasy potřebují. Ideální nosit ho vždy při sobě v kabelce.

 

Více se o Crému Magistral a řadě Magistral dozvíte zde =>Nakoupit

 

 

 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít