V létě se vlasy vysušují, ztrácí lesk a celkově nejsou pěkné. Může za to sluníčko, bazén, moře, vítr, nadměrná horka atd. Vy však můžete své vlasy ochránit! Stačí o ně jen pečovat s tou správnou vlasovou kosmetikou a osvojit si pár triků, které vám v péči pomohou. Mrkněte na to s námi!

 

1. trik

V létě si odpočiňte od fénu, kulmy i žehličky. V horkých letních měsících nechejte vlasy uschnout na vzduchu. Obávaného krepatění, které se pojí se schnutím na vzduchu se vyhnete, když nanesete olej Elixir Ultime do vlhkých vlasů.

2. trik

Obávaná klimatizace vás také nemusí trápit. Suchý vzduch z klimatizace může vlasy poškodit a ubrat jim lesk. Díky aplikaci olejů Elixir Ultime zadržíte ve vlasech potřebou vodu k hydrataci a podpoříte tak jejich lesk. Klidně si můžete dopřát příjemné zchlazení s klimatizací. 

3. trik

Stejně tak, jako vaše pokožka vyžaduje ochranu před sluníčkem, také vaše vlasy nesmí zůstat bez povšimnutí. V průběhu dne pamatujte na opakované nanášení opalovacího krému a oleje Elixir Ultime do vlasů.

4. trik

Dovolená u moře působí na naši barvu vlasů negativně. Vnější agresoři, jako je UV záření, sůl a voda, mohou z našich vlasů stahovat barvu. Chraňte svou barvu s olejem Elixir Ultime pro barvené vlasy. Navíc šetrné šampónové lázně nemyjí z vlasů barvu tak rychle a umožní vám uchovat si ji déle. 

5. trik

Po umytí vlasů šamponovou lázní použijte dokonalou péči Créme Fine z řady Elixir Ultime. Vaše vlasy budou hebké na dotek, lesklé a vyživené. 

 

Omrkněte celou zlatou řadu Elixir Ultime a poklady, které nabízí => Nakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít