Konečně je tu léto a čas dovolených. Sluníčko, moře a opalování. Každá z nás chce vypadat skvěle za každé situace a zejména právě na dovolené. Proto si nezapomeňte zabalit svoje pomocníky na krásu s sebou. Představujeme vám 3 TOP produkty, bez kterých se v létě prostě neobejdete.

Sprej s minerální solí pro plážový efekt

Díky stylingovému spreji Spray á Porter budou vaše vlasy vypadat vždy skvěle. Sprej dodá vlasům efekt plážového účesu v podobě ležérních vln, které drží svůj tvar po dlouhou dobu. Vaše vlasy budou vypadat skvěle za každé situace, budou krásné a svěží.  

 

Šampon Elixir Ultime se vzácnými oleji

Naše vlasy v létě velmi trpí. Vysušuje je sluníčko, mořská voda, ale také chlorovaná voda z bazénu. Proto jim dopřejte vyživující péči v podobě šampónu Elixir Ultime obohaceném o vzácné oleje. Vaše vlasy budou posílené, odolné, regenerované, vyživené a plné síly. Navíc budou krásně vonět a oslnivě se lesknout.  

 

Maska na vysušené, zcitlivělé a jemné vlasy

Rozhodně nevynechejte v létě regenerační masku Nutritive Masquintense , která vaše vlasy vyživí. Jak již bylo zmíněno, právě v létě nejvíce vlasy trpí a jsou oslabené. Dopřejte jim proto péči v podobě této exkluzivní masky pro vysušené, zcitlivělé a jemné vlasy. Maska vyživí vlasové vlákno od kořínků až po konečky. Vaše vlasy budou hydratované a regenerované. Budou se krásně rozčesávat a na dotek budou hebké. 

 

Nezapomeňte, že naše akce 3+1 stále běží. Při zakoupení tří výrobků Kérastase dostanete jeden výrobek v cestovním balení o objemu cca 75 ml zdarma. Jedno cestovní balení je v hodnodě 250 Kč, takže to opravdu stojí za to! Toto balení je právě vhodné na dovolené a cestování. Nezabere vám tolik místa v tašce, je velice skladné, lehké a navíc působí roztomilým dojmem. A co víc? Lahvičku využijete i na další dovču! Tak honem na Parádivku.cz omrknout nabídku. 

 

 

 

Vybavte se s Kérastase na cesty => Nakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít