Vlasy jsou korunou krásy každé ženy i dívky. Bohužel ne každé z nás bylo dopřáno mít husté a pevné vlasy od přírody. V dnešní době již není problém pomoci si různou vlasovou kosmetikou, aby každá z nás docílila "snových" vlasů. Co pomáhá?

 

Nezoufejte dámy, Kérastase má řešení v podobě opravdu skvostného séra Initialiste aktivitujícího růst vlasů. Jakých vlasů? Lesklých a silných! Toto sérum je opravdový kouzelník, protože zlepšení kvality vlasů můžete pozorovat již po první aplikaci.

 

Co vše dokáže?

Sérum Initialiste aktivuje kmenové buňky přímo u kořínků, zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se méně lámou, jsou odolné, pružné a působí zdravým dojmem. Díky přírodním rostlinným buňkám z jabloňového stromu Malus Domestica jsou vlasy chráněny před vnějšími vlivy. Glukolipidy regulují růst vlasů. Ceramidy posilují a zpevňují vlasové vlákno.

 

Aplikace

Sérum se nanáší na mokré vlasy přímo i kořínků a neoplachuje se. Výsledkem budou navíc oslnivě lesklé a provoněné vlasy.

 

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči už dnes a ony vám to milionkrát vrátí. Budou krásné, lesklé, zdravé a plné života. Uvidíte, že změnu nepocítíte jen vy, ale všimne si ji i vaše okolí. Vzbuďte trochu rozruchu a nechte sousedku ať padne závistí! :)

 

Tak co holky, nemyslíte, že to stojí za vyzkoušení? Naděje umírá poslední, tohle opravdu funguje! Nebojte se investovat do kvalitní péče!

 

Více o séru Initialiste a další vlasové kosmetice se dozvíte zde =>Omrknout 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít