Milujeme kudrnaté vlasy! Jsou hravé, rebelské a jedinečné. V kudrnatých vlasech vynikne každá žena. Pro dokonalé vlny pro vás Kérastase připravil vlasovou kosmetiku z řady Discipline. Ženy s kudrnatými vlasy zbožňují své kadeře, které chtějí mít pod kontrolou.

 

Kérastase Discipline Curl Idéal přináší šetrnou a zároveň účinnou péči pro dokonalý tvar a pohyb nepoddajných kudrnatých vlasů. Vlasy krásně definuje a zajistí elasticitu každého vlasového vlákna. Umožňuje harmonický pohyb vlnitých vlasů.

Celá vlasová péče je obohacena o novou průlomovou technologii, která obsahuje PRO-KÉRATIN uhlazující a sjednocující povrch vlasového vlákna. Další účinnou látkou je HYDROLIZOVANÝ ELASTIN, který dodává vlasům texturu a elasticitu a zároveň posiluje místa zakřivení vlasu. Celá řada vaše vlasy krásně provoní a dodá jim lesk, sílu a pružnost. Co víc si přát. 

 

Šampon Curl Idéal

Prvním pomocníkem pro zkrocení vln je čistící a pečující šampon Cleansing conditioner curl ideál. Tento přípravek znamená naprostou novinku v péči o vlasy. Šampon se nanáší na mokré vlasy, kdy ho musíte nechat zhruba 5 minut působit. Šampon představuje velice šetrné umývání. Protože nepění, nedochází ke slepování či zacuchávání vlasů. Zároveň zanechává vaše vlasy v pohybu a dokáže zkrotit divoké vlny. Šampon má na etiketě uvedeno "conditioner", to pro jeho úžasné účinky. Nenechte se zmást, opravdu se jedná o šampon.

 

Vyživující maska

Dalším důležitým přípravkem je pečující maska Masque Curl Idéal, která zachovává dokonalý var a pohyb nepoddajných kudrnatých vlasů. Její jedinečný účinek spočívá v podpoře pravidelného zvlnění a zlepšuje elasticitu vlasového vlákna.

 

Krém Oléo Curl

Už dost krepatění vlasů! Olejový krém Créme Oléo-Curl vzhled vašich vlasů krásně uhladí. Vaše kadeře dostanou novou chuť k životu. Váš účes bude vypadat přesně tak, jak si zamanete. 

 

Pěna Oléo Curl

Mousse Curlissime je pěnová péče, která vaše vlasy krásně provoní a poskytne jim dlouhodobou ochranu před nepříznivými vlivy. Vaše vlny budou pevné, lesklé, pružné a hlavně krásné. 

 

Péče o vlasy KÉRASTASE DISCIPLINE CURL IDÉAL je vhodná jak pro ležérní uhlazené vlny, tak i pro pružné divoké kadeře. Nezáleží na tom, zda máte vlasy jemné či silné, Discipline se o váš účes už postará. Podívejte se, jak správně zvolit produkty pro své vlny =>

 

 

 

Kompletní řadu Discipline můžete omrknout zde =>Omrknout 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít