Mít krásnou a dokonalou pleť je snem každé ženy i dívky. Skvěle a zdravě vypadající pleť je základem celého vzhledu a v neposlední řadě i našeho sebevědomí. Kosmetika La Roche Posay je tím pravým pomocníkem, který vám k vašemu snu o dokonalé pleti dopomůže. Pojďte se o této značce dozvědět více.

 

Původ a specializace

Kosmetika La Roche Posay má svůj původ ve Francii. Právě Francouzky jsou proslulé svým šarmantním a elegantním vzhledem, kterému dominuje dokonalá pleť. La Roche Posay se specializuje zejména na citlivou a problematickou pleť. Spolupracuje se světovými dermatology již více jak 30 let. Posláním spolupráce je vytvářet takovou péči o pleť a tělo, která bude nejvyšší možné kvality a splní veškeré požadované nároky.

 

Tajemství kosmetiky

"Tajnou" přísadou, která dělá kosmetiku tak špičkovou je unikátní termální voda La Roche Posay. Ta leží v samém srdci francouzské vesničky La Roche-Posay a má velmi blahodárné účinky pro pokožku díky selenu. Svojí účinností, antialergickými a léčebnými účinky patří značka mezi TOP kosmetiku.

 

Blahodárné účinky

Stopový prvek selen spolu s minerály se podílí na základních obranných mechanismech kůže proti volným radikálům. Termální voda La Roche Posay má antioxidační účinky, zklidní pleť, osvěží ji, zvláční a přinese ji úlevu. S kosmetikou La Roche Posay bude spokojená každá žena, kterou trápí zejména citlivá a podrážděná pokožka s nedokonalostmi. Dopřejte si proto to nejlepší.

 

TOP 3 produkty La Roche Posay

 

La Roche Posay EAU Thermale termální voda

Termální voda La Roche Posay zklidní, zvláční a zjemní pokožku hned po prvním použití. Pro pokožku, která je citlivá a podrážděná, to bude opravdová úleva. Mikrokapičky termální vody ihned proniknou do kůže a dostaví se pocit zklidnění. Navíc zpomaluje stárnutí pleti a chrání ji před vnějšími vlivy.

 

La Roche Posay Anthelios XL50+ Comfort výživný opalovací olej

Slunečné dny stále ještě trvají a chránit se před sluncem je zapotřebí po celý rok. Zejména citlivá pokožka by měla být dokonale chráněna. Olej Anthelios XL 50+ je vhodný pro citlivou pleť, která špatně snáší působení sluníčka. Pleť je chráněna před podrážděním, spálením, slunečními alergiemi a buněčným poškozením způsobeným UV zářením. Olej má příjemnou texturu, krásně volní a je voděodolný.

 

La Roche Posay Respectissime Volume

Značka La Roche Posay se specializuje také na dekorativní kosmetiku. Při výrobě řasenek značka usiluje o minimalizaci kožních a očních reakcí. Respectissime proto nabízí celou řadu řasenek s rekonstitučním lakrimálním roztokem respektujícím fyziologii citlivých očí. Vaše řasy budou krásně prodlouženy, aniž by došlo k podráždění očí. Řasenka je navíc vhodná i pro nositelky kontaktních čoček. Příjemný bonus!

 

Na Parádivka.cz seženete kosmetiku La Roche Posay spolu s kosmetikou Vichy a dalšími.

 

Více kosmetiky můžete omrknout zde =>Omrknout  

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít