Blog Parádivka.cz je tady pro vás, pro naše zákaznice a jednoduše pro všechny ženy, dívky i slečny, které chtějí vědět všechny novinky ze světa krásy. Parádivka.cz je tady pro tebe! Dozvíte se od Parádivky.cz všechny potřebné informace a triky, jak vyzrát nad nejrůznějšími nástrahami a neduhami, které na vás vaše neposlušné vlasy, pleť nebo tělo přichystali. 

A kdo za tím vším stojí? No přece ty nejpovolanější z nejpovolanějších – ženy. Všechny naše Parádivky pro vás získávají žhavé novinky a trendy. Víme vše, co se ve světě krásy šustne. Parádivka.cz je vždy v pozoru, aby u všeho byla první a rychle se o to s vámi podělila. Chceme, abyste prostě byly v obraze a příjemně se s námi pobavily. Co se ukrývá v našich rubrikách?

Eshop

Parádivka.cz vás pustí do světa voňavých a prospěšných produktů, které vás v jediném okamžiku rozmazlí a dopřejí vám požadovanou péči. Přichystaly jsme pro vás luxusní produkty za atraktivní ceny.

Musíš vědět

V této rubrice vám neunikne vůbec nic. Parádivka.cz vám odhalí a prozradí, co vypátrala ve světě krásy. Dozvíte se, jak pečovat o vaši hřívu a pleť, prozradí vám žhavé vlasové trendy, poodhalí, v čem tkví problém různých kožních a vlasových nemocí a jednoduše se s vámi podělí o všechno, co nutně potřebujete vědět!

Vyzkoušeli jsme

Nevíte si rady, který produkt zvolit? Nebo Vás jen zajímá, co na daný šampon, krém nebo mastičku říká náš „odborný babinec“ z Parádivka.cz? Všechno za vás poctivě vyzkoušíme a do detailu vám popíšeme, jak jsme se po tom cítily, jak jsme se vyparádily, zkrášlily a zda se po nás chlapi otáčeli. :)

Inspirace

Inspirujte se vlasovými kreacemi, denním nebo večerním líčením, zvolte správný šampon, intenzivní péči nebo parfém na různé příležitosti. Inspirujte se, jak vyzrát nad neposlušnými vlasy, naučte se zamaskovat pupínky jednou provždy.

Poradna

Parádivka.cz ví nejlíp! Poradí Vám, jak správně zvolit vlasové i jiné kosmetické produkty, jak se správně starat o vlasovou pokožku a vlasy, jak určit typ vlasů atd.

Team Parádivka.cz

 

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít