Poradna

16.03.2017

Neustále se mluví o tom, že parabeny, sulfáty nebo silikony neprospívají ba dokonce ubližují našemu tělu, vlasům a pokožce. Je tomu opravdu tak? Zjistili jste si o těchto kosmetických pomocnících někdy něco více nebo jste se nechali strhnout davem? Jste odpůrci těchto látek? Pokusíme se to dnes trošku osvětlit.

14.11.2016

Jak skladujete kosmetiku? Jednoduše ji máte na poličce nebo ve skříňce nad umyvadlem? Většina žen uchovává kosmetiku naprosto špatně. Mrkněte s námi na to, jak ji správně uchovávat.

02.08.2016

Stačí jen 1 minuta denně, ve které se budete věnovat masáži obličeje a pomůže vám v boji proti vráskám. Odbornice na masáže Annic Lefol-Malosse představila úžasný postup masáže, kterou zvládne každá z vás. 

01.07.2016

Trápí vás nedokonalá pleť, kterou "zdobí" různé pupínky a akné? Už vás to nebaví? To věříme! Zapomeňte na přípravky z drogérie a pořiďte si konečně to, co opravdu funguje. Dámy, nemá smysl zbytečně se trápit a doufat, že tyto nedokonalosti samovolně odezní. Pojďte to vyřešit!

30.05.2016

Taky už se nemůžete dočkat sluníčka a teplých letních dnů? S příchodem léta však naše vlasy začínají trpět. Osvojte si několik zásada, které vám pomohou udržet vlasy krásné a lesklé. Holky, nepodceňujte to naše milované sluníčko. Ono umí být totiž i pěkná "mrška".

12.05.2016

Jste majitelkou dlouhých vlasů a chcete jim dopřát prvotřídní péči? Není nic snazšího než si osvojit jednoduché základní kroky, jak o ně pečovat. A to by nebyla Parádivka, aby Vám také nedoporučila nějakého toho vlasového kouzelníka, který dokáže vyčarovat opravdu krásné a zdravé vlasy. 

Strana 1 z 3

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít