Jste majitelkou dlouhých vlasů a chcete jim dopřát prvotřídní péči? Není nic snazšího než si osvojit jednoduché základní kroky, jak o ně pečovat. A to by nebyla Parádivka, aby Vám také nedoporučila nějakého toho vlasového kouzelníka, který dokáže vyčarovat opravdu krásné a zdravé vlasy. 

 

Holky, květen patří kráse! Pečujte o sebe, hýčkejte se, rozmazlujte se, udělejte si prostě radost. Nečekejte na to až vás obdaruje někdo jiný a jednoduše si nějakou tu radůstku dopřejte sama. Užívejte si ten život na 100%. Co byste z něj jinak měli, že jo?

Co takhle si ho zpříjemnit vlasovou kosmetikou Kérastase a nebo si pořídit nějaké to zkrášlovadlo z dekorativní kosmetiky od L'Oréal Paris. My si takovouhle radost děláme často, pšššššt!

5 tipů v péči o dlouhé vlasy

1. Zaostřete na konečky. Nezapomínejte vlasy pravidelně zastříhávat. Konečky byste měla zastřihnout nejlépe vždy kolem 8 týdnů. Předejdete tak nepříjemnému roztřepení.

 

2. Šamponu stačí opravdu kapka. Nepoužívejte příliš velké množství šamponu, není to potřeba. Kvalitní šampony napění opravdu při aplikaci 1 oříšku. Šampon vmasírujte především u kořínků, napěňte a jemně stáhněte ke kořínkům, kde už zbytečně "nešmodrchejte".

 

3. Nezapomínejte na "pošamponovou" péči. Vlasový kondicionér, maska, vlasová séra a olejíčky by se měly stát vašimi nejlepšími kamarády a zaslouží si to. Perfektně dotáhnou celou vlasovou péči do posledního puntíku. Vlasy budou vyživené, hydratované, zacelené, plné lesku a síly. Navíc půjdou vlasy snadněji rozčesat.

 

4. Volte správný hřeben! Zapomeňte na levné hřebeny a kartáče z drogérie. Investujte do kvalitního "náčiní". Vlasy půjdou mnohem jednodušeji a rychleji rozčesat, uvidíte.

 

5. Nefénujte vlasy ihned po umytí. Je zapotřebí vlasy pořádně vysušit ručníkem a nejlépe nechat nějakou tu minutku lehce proschnout. Pokud začnete příliš mokré vlasy foukat, voda v nich se začne vařit a vlasům tak jedině uškodíte!

 

+ 1 tip navíc

Investujte do kvalitní vlasové péče. To je jediný úspěšný klíč ke krásným vlasům. Opravdu poznáte ten rozdíl hned po první aplikaci. 

 

Co takhle Kérastase? Omrkněte to zde Nakoupit 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít