Taky už se nemůžete dočkat sluníčka a teplých letních dnů? S příchodem léta však naše vlasy začínají trpět. Osvojte si několik zásada, které vám pomohou udržet vlasy krásné a lesklé. Holky, nepodceňujte to naše milované sluníčko. Ono umí být totiž i pěkná "mrška".

Prevence

Tak jako chráníte pokožku opalovacími krémy či tělovými mléky, také vlasy musíte chránit před UV zářením, vysokými teplotami či slanou nebo chlorovanou vodou. Prvním krokem pro zdravé vlasy je dostatek vitamínů. Konkrétně vitamín A a B, které omezují vypadávání vlasů, tvorbu lupů a chrání před UV zářením. Vyzbrojte se na léto vlasovou kosmetikou, která vaše vlasy opravdu ochrání! My doporučujeme doslova multifunkčního bojovníka v podobě vlasového oleje Elixir Ultime. Ten chrání vlasy před sluncem, slanou i chlorovanou vodou, bojuje proti krepatění, vysoušení vlasů a ztrátě lesku. Jednoduše "naše jednička".

Ani fénování není pro vlasy zrovna elixírem života. Horký vzduch totiž vlasy přepaluje a velmi nerovnoměrně je vysušuje. Pokud to jde, snižte proto teplotu horkého vzduchu a především používejte termoochranu. Nejideálnějším krokem je vysušit vlasy do ručníku, rozčesat a nechat je volně uschnout. Při každém mytí však použijte kondicionér a minimálně jednou týdně je rozmazlujte Kérastase maskou na vlasy. 

Na dovolené

Pokud si před vaší dovolenou obarvíte vlasy, nejspíše se vrátíte s úplně jiným odstínem, než s jakým jste na dovolenou odjeli. Nejvíce naše vlasy trpí při kombinaci mokrých vlasů z moře a intenzivního přímého sluníčka, kdy vlasy nejsou ani opláchnuté a jsou rovnou vyfoukané. Nejhorší variantou je, když si ještě mokré vlasy stáhnete do culíku a nenecháte je volně proschnout.

Doporučujeme růžovou řadu Kérastase Réflection, která vaši barvu ochrání před slunečním zářením. A opět zmiňujeme zlatého šikulu Elixir Ultime, bez kterého se na dovolenou opravdu nevydávejte!

Polední sluníčko

Ne nadarmo se mnoho lidí schovává před poledním sluníčkem. Intenzivní sluneční paprsky vlasy vysušují a oslabují. Vlasy díky sluníčku velmi rychle ztrácí lesk a sílu. Jsou vysušené, bez energie. Rozhodně jim nepřidá ani vítr, voda či písek. Chraňte se nějakým stylovým kloboučkem či šátkem. 

 

Rozmazlujte své vlasy, které jsou vaší ozdobou. Vlasy plné života rozzáří vás i celý váš den.  

 

Vlasovou kosmetiku, která vaše vlasy spolehlivě ochrání, omrkněte zde => Nakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít