Trápí vás nedokonalá pleť, kterou "zdobí" různé pupínky a akné? Už vás to nebaví? To věříme! Zapomeňte na přípravky z drogérie a pořiďte si konečně to, co opravdu funguje. Dámy, nemá smysl zbytečně se trápit a doufat, že tyto nedokonalosti samovolně odezní. Pojďte to vyřešit!

 

Výživový poradce radí...

Pokud nemáte vyváženou stravu, Vaše pleť bude vypadat mdle. Mějte na paměti fakt, že zevnějšek odráží Váš vnitřní stav. Výživa je jedním z důležitých faktorů.

 

Psycholog radí...

I stres se na naší pleti bezpochyby odráží. Dopřejte si dostatek spánku, neboť je pro naši duši i tělo velmi důležitý a blahodárný, pomáhá nám regenerovat a lépe snášet stres. Všimla jste si, že když se stresujete v práci, tak Vám hned vyskočí "nezbedník"?

 

Dermatolog radí...

Při nešetrné a neodborné manipulaci se může pupínek/zánět/akné zanítit a rozšířit do hlubších vrstev kůže. Tím vzniknou jizvy a pozánětlivá pigmentace.

 

Řešení od Vichy - Normaderm

Pleťová kosmetika Vichy přichází s řešením problematické pleti s nedokonalostmi a se sklonem k akné. Jedná se o zelenkavou řadu Normaderm, která s tím pořádně zatočí. Normaderm je expert na přeměnu pleti se sklonem k akné a zaručuje zdravější pleť již za 7 dní. Je to kompletní řada pro boj proti projevům problematické pleti dospělých jako jsou pupínky, začervenání, póry, lesk, mdlý vzhled pleti, stopy pro prodělaném akné.

 

Normaderm zahrnuje:

Hloubkový čistící  gel

Přípravek pro čištění pleti 3v1

Cílená koncetrovaná péče

Čistíci adstringentní tonikum

Globální denní péče

Micelární voda 3v1

Noční detox

 

 

 

 

 Další pleťovou kosmetiku můžete omrknout zde => Nakoupit

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít