Stačí jen 1 minuta denně, ve které se budete věnovat masáži obličeje a pomůže vám v boji proti vráskám. Odbornice na masáže Annic Lefol-Malosse představila úžasný postup masáže, kterou zvládne každá z vás. 

 

Správná péče je základ

Trápí vás vrásky? Hluboké i jemné? První krok k vyhlazení a omlazení pleti je volba správné pleťové péče. Ta musí být s účinnými aktivními látkami proti stárnutí. Přípravky na vrásky nanášejte každý den ráno a večer. Nejste k přípravkům proti vráskám důvěřivá? Zda fungují nezjistíte, dokud je nevyzkoušíte! 

 

TOP kosmetika na vrásky od Parádivky:

1. Vichy Liftactiv Supreme denní krém

2. Vichy Liftactiv Nuti Supreme noční krém

3. La Roche-Posay Redermic C oční krém

 

Dámy, připravte si přípravek proti vráskám a jdeme na to!

 

1. Aplikace přímo na vrásky 

Přípravek aplikujte přímo na vrásky. Začněte u vrásek, které vznikají při mračení mezi obočím a pokračujte k vráskám od smíchu (nosoretním rýhá) a následně přejděte k vráskám pod koutky úst.

 

2. Začínáme u nosoretní rýhy

S citem uchopte záhyb kůže mezi první tři prsty a druhý kloub palce. Jedná se v podstatě o takové "štípání". Jednoduše pokračujte po nosoretní rýze (vrásce smíchu), poté se snažte udržet prsty pevně u sebe a lehce i jemně postupujte směrem ke spánku. Tento pohyb opakujte od koutku rtů a směřujte jej ven do zitracena k uším. Vždy opakujte 3x.

 

3. Pokračujte k vráskám od mračení

Opakovaným "štípáním" pokračujte od špičky nosu směrem ke středu čela. Následně pevně sklouzněte s prsty ke spánkům do ztracena. Tím docílíte vypnutí. Tento pohyb aplikujte na oba spánky.

 

4. Pojďme ke rtům

Pomocí ukazováčku a palce jemně štípejte podél vrchního rtu.

 

5. Závěrečné vyhlazení

Na konec masáže ještě přidáme vyhlazující pohyby. Ty směřujte směrem vzhůru, aplikujte krém na celý obličej a krk a jemným tahem táhněte nahoru.

 

Domácí výsledky odpovídají výsledkům profesionálního ošetření.

 

Omrkněte další kosmetiku nejen na vrásky => Nakoupit 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít