Vyzkoušeli jsme

25.04.2017

Pro všechny milovníky přírodní kosmetiky jsme dnes přichystali recenzi lehké olejové mlhy Essence D´éclat z nové řady Aura Botanica od Kérastase. Už na první pohled na nás dýchne luxus. Je však luxusní i uvnitř? Dokáže s vlasy zázraky? Slibuje snadné rozčesávání a rozzáření mdlých vlasů. Tak tomu se podíváme na zoubek!

03.03.2017

Trápí vás pupínky a "za boha" se jich nemůžete zbavit? Bojíte se, že vám zůstanou na pleti nehezké jizvičky a začervenání? La Roche Posay má řešení. Vzali jsme si na paškál cílenou hloubkovou korekční péči Effaclar A.I. od La Roche Posay, tak uvidíme, jaký na nás má účinek.

14.07.2016

Konečně je zde péče o extrémně suché a zcitlivělé vlasy. Kérastase představuje řadu Nutritive Magistral v čele s denním krémem Créme Magistral. Tato vyživující řada poskytuje rovnoměrnou hebkost od kořínků po konečky, dodává lesk a vláčnost bez zatížení. Co Créme Magistral vše umí?

19.05.2016

Dnes jsme si na "paškál" vzali obnovující masku pro zničené vlasy. Ano, máme zničené vlasy a už nás nebaví! Chceme krásné vlasy jako naše sousedka, které září na kilometr dopředu! Jak to jen dělá? Jdeme vyzkoušet obnovující masku Thérapiste, která slibuje obnovení struktury vlasů a jejich kvalitnější vzhled. Tak to jsme zvědaví!

06.05.2016

Kérastase vypouští do světa obnovující intenzivní péči pro zničené vlasy. Jedná se o kondicionér, který je vhodný i pro jemné zničené vlasy. Vyzkoušela jste na vlasy už všechno možné a stále nic nezabralo? Tak tohle je řešení! I nás trápily zničené vlasy. Víte co? Už NETRÁPÍ! Vyzkoušeli jsme jej a funguje! Nebo snad kecáme? No přečtěte si, co my na to! 

04.05.2016

Trápí vás zničené vlasy, které viditelně potřebují pomoc? Nejsou jednotné, hebké a třepí se? Nápravu zničených vlasů slibuje "zelenáč" Bain Thérapiste. Tento obnovující šampon se zaměřuje na zničené vlasy stupně 3-4. Pokud dodrží, co slibuje, tak padáme na zadek a voláme SLÁVA! Jdem ho otestovat!

Strana 1 z 3

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít