Trápí vás pupínky a "za boha" se jich nemůžete zbavit? Bojíte se, že vám zůstanou na pleti nehezké jizvičky a začervenání? La Roche Posay má řešení. Vzali jsme si na paškál cílenou hloubkovou korekční péči Effaclar A.I. od La Roche Posay, tak uvidíme, jaký na nás má účinek.

 

Effaclar

Řada Effaclar od La Roche Posay nabízí širokou péči o mastnou a problematickou pleť. Výzkumné laboratoře této francouzské značky dokázaly, díky svým několikaletým a unikátním znalostem fyziologie kůže, vytvořit dermatologické řešení pro mastnou pleť - řadu Effaclar. Effaclar nabízí přípravky na péči o pleť a její hygienu.

 La Roche Posay Effaclar

Vážné nedokonalosti a ucpané póry

Effaclar A.I. je určena na vážné nedokonalosti aknózní a mastné pleti. Čistí nedokonalosti, urychluje vymizení pupínků a chrání pleť před následnými reziduálními jizvami. Tento pomocník se tedy zaměřuje na lokální projevy mastné pleti - pupínky. 

 Effaclar A.I.

Cílená hloubková a korekční Effaclar A.I. péče obsahuje Niacinamid. Ten zastavuje šíření pupínků a nedokonalostí. Funkční látky Pirocton a Glycacil hloubkově čistí místo vzniku nedokonalostí. LHA a Termální voda La Roche-Posay poté napomáhají regeneraci pokožky.

 

Nedokonalosti vstřebány do 48 hodin?

Výzkum La Roche-Posay na 27 ženách uvádí, že u 2/3 žen jsou nedokonalosti vstřebány do 48 hodin a je urychlená obnova buněk.

 Cílená péče Effaclar A.I.

Co my na to?

Bohužel patříme k těm, kteří prostě nedokáží udržet ruce v klidu a "nenimrat se" v tom pupínku. Díky tomu se nám délka léčby zřejmě prodloužila. Pupínků nás to bohužel do 48 hodin nezbavilo, ale rozhodně jsme mohli každý den pozorovat jistý progres. Suma sumárum se nám pleť zlepšila v délce do 4 dnů, což je i tak super. 

 

Aplikace

Péče se nanáší lokálně na pupínek nebo nedokonalost jemným vklepáním pro lepší absorbování. Nijak nepálí ani neštípe. Rychle zaschne a vytvoří na pupínku matný film.

 aplikace Effaclar A.I.

Velikost

Možná se zarazíte u objemu 15 ml. Může to někomu připadat opravdu málo za cenu, za kterou se péče prodává. Zdání však klame, při intenzivním používání jsme vypotřebovali opravdu malé množství a to jsme rozhodně nešetřili. Za to má u nás palec nahoru!

 

Verdikt

U péče rozhodně zůstaneme. I když nám pupínek nezmizel do 48 hodin, tak stále tato péče patří k nejrychlejším a nejúčinnějším pomocníkům v boji s pupínky vůbec. Pupínky Effaclar A.I. vyléčil a nezůstala po nich jediná jizvička. Pokud příště udržíme neposlušné ruce od pleti, tak nám ten nezbeda pupínek možná i do těch 48 hodin uteče pryč. Péče je lehká, jemná, bez parfemace, rychle zasychá. Můžete ji použít i pod make-up. Takže za nás určitě ANO!

 

 

Další pleťová kosmetika zde =>Omrknout

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít