Pro všechny milovníky přírodní kosmetiky jsme dnes přichystali recenzi lehké olejové mlhy Essence D´éclat z nové řady Aura Botanica od Kérastase. Už na první pohled na nás dýchne luxus. Je však luxusní i uvnitř? Dokáže s vlasy zázraky? Slibuje snadné rozčesávání a rozzáření mdlých vlasů. Tak tomu se podíváme na zoubek!

 

Přírodní kosmetika Aura Botanica

Odhalte přirozenou zářivou auru vašich vlasů!

Zažijte nový pocit přírodních svěže čistých vlasů. Kérastase přináší revoluci v přirozeném očištění vlasů bez sulfátů, silikonů nebo parabenů. Luxusní přírodní ingredience dávají vlasům pocit osvobození. Mdlé vlasy budou rozjasněné i zevnitř, živé a na dotek nahé...

 

Kde se vzala Aura Botanica?

Přírodní řada Aura Botanica od Kérastase se jednoduše zrodila z nutnosti. Čím dál více žen se zajímá a touží po přírodní kosmetice. Receptura Aura Botanica obsahuje vždy nejméně 96% složek přírodního původu. Aura Botanica je bez silikonů, sulfátů a parabenů. Řada se opírá o průlomové vědecké poznatky Kérastase a nový revoluční přístup k přírodní vlasové kosmetice. Prokazatelně účinné látky přinášejí až dva dny trvající výživu, třídenní kontrolu krepatění a čtyřnásobně větší lesk.

 

Essence d´Éclat

Jedná se o lehkou hydratační dvoufázovou olejovou mlhu. Je to ideální péče pro výživu, ochranu před krepatěním a usnadňuje rozčesávání a foukání. Lehká dvoufázová textura vlasy nezatěžuje.

 Essence d´Éclat

Účinné přírodní látky

Kokosový olej ze Samoy

Arganováý olej z Maroka

Květinová voda z Damašské růže

 

Aura Botanica

Aura Botanica

 

Vůně

Někdo by očekával vůni kokosu. Ta však na první dojem cítit nejde. Vůně je svěží a taková citrusová. Vlasy zůstanou opravdu provoněné.

 Essence d´Éclat Aura Botanica

Textura

Nebojte se olejové textury. Díky dvoufázové textuře se jedná o opravdu o lehounkou mlhu, která se ihned vstřebá do vlasů a zanechá je krásně hebké, provoněné a rozzářené.

 

Snadné foukání a rozčesávání

Vyzkoušeno na "vlastní vlasy". Vlasy jdou po aplikace snáze rozčesat a doba foukání se nám zdá opravdu kratší. Takže za nás palec nahoru!

 Snadné rozčesávání

Protřepat, nemíchat

Před aplikací mlhu dobře promíchejte a 3-4 x nastříkejte ve vzdálenosti 30 cm na vlasy a nechte mlhu dopadnout na vaše vlasy.

 Essence d´Éclat Aura Botanica

Verdikt

Dvoufázová mlha nás baví! Vlasy jsou provoněné a opravdu rozzářené. I přírodní složky umí zázraky!

 

 

 

 

Více vlasové kosmetiky zde =>Omrknout  

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít