Dnes bychom vám rádi představili nového vlasového kouzelníka. Naše Parádivky měly možnost na vlastní kůži (vlasy :)) vyzkoušet vlasový olej Kérastase Elixir Ultime ze stejnojmenné řady Elixir Ultime. Jedná se o zkrášlující a zušlechťující péči obohacenou o komplex 4 vzácných olejů na všechny typy vlasů. Je tomu opravdu tak? Jaký je verdikt naší odborné poroty?

Dekorace nebo kosmetika?Olej Elixir Ultime

Obdržely jsme balíček z Parádivka.cz a jsme zmateny. Jedná se o skleněnou dekoraci nebo vlasovou kosmetiku? Většinou se u vlasových produktů setkáváme s plastovými dózami, ale Kérastase vytahuje silný kalibr – luxusní skleněná lahvička. Ihned se nám to zamlouvá. Elixir Ultime vypadá skvěle, je i obsah skvělý?

Vůně, konzistence

Kérastase uvádí, že se jedná o unikátní kombinaci technologie Oléo-Complex oleje z kámelie, kukuřičných klíčků a arganu s přídavkem pracaxi. Jestli oni stojí za úžasnou vůní, tak DÍKY PŘÍRODO! Neuvěřitelná vůně, která vlasy provoní na celý den (pozn. redakce: My si čicháme celý den i k dlaním). Olej o obsahu 100 ml je průhledný o klasické olejové konzistenci. Hoďte za hlavu myšlenku, že textura vlasových olejů je těžká a mastná. V tomto případě vlasy nejsou nikterak zatížené a už vůbec nezůstanou mastné. Olejíček se rychle vstřebá.

Aplikace

Olejíčku stačí opravdu málo. Na krabičce uvádí 1-2 pumpičky. Ale buďte opatrnější! Bohatě stačí jedno nebo dokonce, když se zadaří, tak ještě menší zmáčknutí. Toto dávkování uvádíme v případě suchých vlasů nebo vlhkých vlasů před fénováním. Větřete pouze do konců vlasů. Tenhle olejíček můžete aplikovat i před mytím vlasů šamponem. Zvláštní? Ano, ale zkuste to! Zde doporučujeme rozetřít v dlaních uvedené 1-2 pumpičky, které aplikujte po celé délce vlasů.

Elixir Ultime Colored Hair a Elixir Ultime Fine

Pro ty z vás, které máte barvené vlasy vyvinul Kérastase speciální vlasový olej Elixir Ultime Colored Hair. Samozřejmě můžete sáhnout i po "zlaťákovi". Tahle růžovka je však přímo na barvené vlasy. Pokud vás trápí jemné vlasy a olejů se bojíte jako čert kříže, nezoufejte. Elixir Ultime Fine je speciálně vyvinut pro jemné vlasy bez objemu.

Výsledek

Och, můj bože! Chceme ho každý den! Vlasy jsou tak provoněné, že padne závistí půlka „bab“ ve vedlejším městě! Vlasy jsou odolnější, hebké a lehké jako hedvábí, luxusně jemné a oslnivě lesklé. Sami ucítíte, že nejsou vůbec zatížené. 

Že to nemůže být pravda? Vychvalujeme ho, protože musíme? Tak to rozhodně ne! Další obrovské pozitivum vidíme v tom, že jej stačí aplikovat opravdu málo k dosažení fantastického výsledku. Jsme přesvědčeny, že nám olejíček vydrží alespoň 6 měsíců. Pokud vlasům chcete dopřát kompletní luxusní péči, neváhejte a objednejte více produktu ze zlaté řady Kérastase Elixir Ultime.

 

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít