Teplý vzduch při fénování vlasům jednoznačně škodí. A co teprve vlasové žehličky? Vlasy jsou vystavovány nadměrné teplotě a to na nich zákonitě musí zanechat stopy. Vlasy jsou vysušené, dochází k poškození jejich struktury, ztrácí na lesku, elasticitě, lámou se a mnohé další. Jak vlasy tedy chránit? Řešení je jednoduché – aplikujte před fénováním, kulmováním nebo žehličkováním vlasovou termoochranu. My jsme vyzkoušeli termoochranu Nectar Thermique od Kérastase. A co my na to?

První dojem?Termoochrana pro suché vlasy Kérastase Nectar Thermique

Značka Kérastase uvádí, že se jedná o uhlazující a vyživující termoochrannou péči pro suché vlasy bez lesku. Nectar Thermique je v příjemné tubě o objemu 150 ml a velmi jednoduše se vytlačuje. Produkt díky své štíhlé siluetě a příjemné kombinaci barev působí velmi luxusně. U nás v koupelně vypadá fakt dobře :)

Vůně, textura, konzistence

Do dlaní nanášíme uvedené 2 lískové oříšky a ihned cítíme tu luxusní vůni. „Takhle nám budou vonět vlasy?“ Paráda! Jemný bílý krém je velmi nadýchaný, nikterak hutný. Nanášíme jej do ručníkem vysušených vlasů a to především do délek a konečků vlasů. Krém se ihned „vpije“ do vlasů. Oceňujeme, že vlasy nejsou vůbec mastné, naopak jsou velmi vzdušné, provoněné, lehké a takové hravé.

Šikovný urychlovač

Nectar Thermique usnadňuje rozčesávání a fénování je najednou taky „brnkačka“. Pro ty z vás, kterým vyfénování svých vlasů trvá opravdu dlouho, zbystřete! Voda ve vlasech může začít dokonce „vřít“ a tím dochází k nadměrnému vysušování a poškozování vlasů. S kvalitní termoochranou vaši hřívu ochráníte.

Výsledek

Termoochrana splnila to, co slibovala. Vlasy jsou opravdu uhlazené, jemné a krásně provoněné. Suchým vlasům dodá potřebnou výživu. Samotné ucítíte, že jste pro vlasy při fénování něco udělaly, že jste je ochránily. Do vlasů klidně stačí nanést péči o velikosti jednoho oříšku, do vlasů se krásně rozetře. Tenhle kouzelník pochází z oranžové řady Kérastase Nutritive.

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít