Vlasová kosmetika Kérastase vypustila do světa další vlasovou vychytávku - Fondant Elixir Ultime. Jedná se o lehký kondicionér s pečující silou vzácných olejů z kamélie, arganu, kukuřičných klíčků a výtažků z amly, které vlasy nikterak nezatíží. Samozřejmě jsme jej museli okamžitě vyzkoušet. Kondicionér slibuje snadné rozčesávání, vznešený lesk a možnost častějšího použití. Je dokonce vhodný pro jemné vlasy! Je tomu opravdu tak? 

Technologie Intra-Cylane a Oleo-Complex

Jak sám produkt uvádí, je to kondicionér vhodný pro jemné vlasy. Ženy se silnými vlasy mohou navíc volit masku Elixir Ultime, která by byla pro jemné vlasy zatěžující. Kondicionér obsahuje technologii Oléo-Complex  a Intra Cylane. Tyhle dvě vědecké vychytávky naše vlasy pořádně rozmazlí. Intra-Cylane rozšíří vlasové vlákno a tím dodá vlasům objem. Oléo-Complex dodá lesk a hebkost vlasů. Kondicionér je určen ženám, které by rády doplnily svou denní rutinu o lehkou péči, která dokáže s vlasy divy.

Zlatý klenot

Okamžitě, jak se tento kondicionér dostane do vašich rukou, si zamilujete jeho design. Elegantní, hladké balení ve zlatém provedení působí jednoduše luxusně. Rozzáří vaši koupelnu a bude mezi ostatními produkty opravdu vyčnívat. Nemusíte se bát, že vás návštěva při "šmejdění" bude odsuzovat. Odteď budou závidět, že máte Kérastase.

Fondant Elixir Ultime

Konzistence

Jakmile si kondicionér Elixir Ultime naneste do rukou zjistíte, že má poněkud řidší, tekutější konzistenci. Není to žádná vada ani tím není snížena účinnost výrobku. Tekutější konzistence je z toho důvodu, že jsou v kondicionéru obsaženy vzácné oleje z kamélie, arganu, kukuřičných klíčků a výtažky z amly. Ano, někomu může připadat, že při aplikaci nejsou vlasy "obaleny" tolik jako při používání jiných kondicionérů. Ale věřte, že zdání klame. Účinnost rozhodně není snížena.

Konzistence kondicionéru Elixir Ultime

Smyslná vůně

U Kérastase jsme již zvyklí, že každý jejich produkt nás omámí luxusní vůní. Řada Elixir Ultime nás učarovala jemnou, smyslnou vůní, která na vlasech zůstane po dlouhou dobu po jejich umytí. Dokonce se nám stalo, že si vůni našich vlasů popletli s běžným parfémem. No není to fajn?

 

Aplikace

Kondicionér disponuje běžným objemem 200 ml. Aplikuje se na umyté, ručníkem vysušené vlasy a nechte 1-2 minutky působit. To, že ho můžeme opláchnout hned po minutce nás prostě baví. Někdy jednoduše nemáme čas nechat působit produkt 15 minut. Tady stačí minutka a výsledky jsou perfektní.

 

Nás Kérastase opět nezklamal. Vlasy jdou krásně rozčesat, jsou provoněné, zacelené, po vyfoukání opravdu lesklé a hebké. Tleskáme a jdeme omrknout celou zlatou řadu Elixir Ultime

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít