Chcete vlasům dopřát opravdu to nejlepší? Chcete se cítit sebevědomá díky své hřívě a vypadat fantasticky? Řešení se opět ukrývá v Kérastase. Co byste říkali na to, když by váš šampon v sobě spojoval funkční složky spolu s oslňující vůní parfému Chanel? Hotovo! Na světě je řada Kérastase Chronologiste v čele s šamponem Bain Chronologiste. Jedná se o voňavý revitalizační šampon pro všechny typy vlasů. Šampon obsahuje vzácnou látku Abyssine z vulkanických zlomů objevenou v hlubinách Tichého oceánu.

Co slibuje?

Vlasová kosmetika Kérastase uvádí, že se jedná o všestrannou šamponovou lázeň, která dokonale čistí vlasy i pokožku. Výsledkem mají být luxusně uhlazené, hebké, lesklé, zacelené, dokonale pružné a především provoněné vlasy. Díky vitaminu F bude pokožka i vlasové vlákno důkladně očištěno a vitamin E, jako přírodní antioxidant, chrání vlasové vlákno před vnějšími vlivy. Za oslnivým leskem stojí blahodárné oleje.

 

Vzácná látka Abyssine z hlubin Tichého oceánu

No tak to je opravdu něco. Šampon Chronologiste v sobě ukrývá vzácnou látku Abyssine, kterou vědci Kérastase objevili v hlubinách Tichého oceánu. To by bylo, aby s vlasy nedokázala zázraky. 

První přičichnutí

Celá řada Chronologiste a její typická vůně je s nádechem luxusních parfémů Chanel. Naše první reakce? „HA, HA, HA.“ No, smích nás rychle přešel. Opravdu šampon voní luxusně, tajemně, nikterak pronikavě, doopravdy úžasně. Zpříjemní vám to nejen umývání vlasů, ale i celý den, kdy vlasy ucítíte při každém pohození. To je přesně to, co chceme!

 

Stačí opravdu jen oříšek

Šampon o objemu 250ml má průhlednou gelovitou konzistenci. Vždy se snažíme při zkoušení dodržet postup, který uvádí výrobce. Bain Chronologiste uvádí dávku okolo jednoho oříšku. A i takovéto malé množství stačí na parádní napěnění. Při druhém umývání stačí ještě méně, opravdu malinko. Tak to nám vyhovuje! Normálně si dokážeme do vlasů dát šamponu klidně celou dlaň a také ho pak další týden můžeme kupovat znova, že? Při takové malé spotřebě vám Chronologiste, i při častém používání, vydrží opravdu dlouho.

Vlásky jedné krásky

Výsledek? Jsme spokojeni! Šampon splnil vše, co sliboval. Mohli bychom si s vlasy hrát klidně celý den. Jsou hebké, jemné, viditelně ozdravené a nádherně voní. 

 

Co víc?

Když nás takto oslnil šampon, tak co teprve dokáže maska nebo olej? To musíme vyzkoušet. Půjdete do toho s námi?

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít