Asi jako každá holka nejsem plně spokojena se svými vlasy a to i přesto, že o ně pečuji. Pravidelně si je myji šamponem, používám kondicionér i ozdravující masky. Při foukání i žehlení vlasů používám ochranné spreje proti horkému vzduchu, ale i přesto jsou mé vlasy poškozené. Mým hlavním problémem je třepení konečků. Co mi na to pomůže?

Je pravda, že nenavštěvuji pravidelně kadeřnictví kvůli zastřihnutí konečků, ale také nemůžu říct, že tam nechodím vůbec. I když mi kadeřnice vlasy zastřihne, rozhodně se tak nezbavím všech roztřepených konečků, protože vlasy nemám v jedné délce ale postupně sestříhané. Tak jsem vyzkoušela možnost otestovat Bain Thérapiste z Parádivka.cz.

Šikulka od Kérastase

Vyzkoušela jsem spoustu nejrůznějších přípravků na třepení konečků, ale nic mi nepomohlo, až do té doby než jsem vyzkoušela šampon Bain Thérapiste z řady Résistance od Kérastase. Šampon je zaměřen na jemné a poškozené vlasy se sklonem k třepení konečků. Popravdě jsem si nemyslela, že by vůbec nějaký šampon na můj problém s konečky mohl zabrat a už vůbec by mě nenapadlo, že by se změna mohla dostavit po prvním použití. 

Slibovaný luxus - ano či ne?

Opravdu jsem byla velmi mile překvapena. Šampon mě zaujal hned svojí omamnou vůní a pěkným designem obalu, který slibuje právem luxusní péči. I samotný obal šamponu v koupelně působí ozdobně. Šamponu stačí jen malé množství, protože výborně pění a i malé množství umyje i dlouhé vlasy. Vlasy si umývám vždy dvakrát. Takže při druhém umývání stačila ještě menší dávka šamponu. Vlasy se i bez použití kondicionéru dobře rozčesávaly. 

Změna hned po první aplikaci

Po vyfoukání mi vlasy přišly hned jemnější a na první pohled zdravější. Konečky byly rozhodně méně roztřepené. Opravdu jsem nečekala, že změnu uvidím hned po první aplikaci. Navíc vlasy se mi méně mastí, vydrží déle svěží a jsou příjemně provoněné. Věřím, že delším používáním budou mé vlasy čím dál tím krásnější a zdravější. 

 

Investice

Peníze, které jsem do koupě šamponu investovala, rozhodně nelituji. Sem ráda, že jsem si šampon koupila a udělala tak něco pro své vlasy. Takže holky pokud máte stejný problém s třepícími se konečky jako já, rozhodně neváhejte ani chvíli a šampon si objednejte. Vlasy se vám odvděčí a jejich zdravý vzhled upoutá každého na první pohled. Rozhodně si pořídím do "rodinky" i zbytek řady Thérapiste.

 

Celá řada Thérapiste

 

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít