Intenzivní vlasová maska pro lesk a ochranu melírovaných a barvených vlasů – to je Chroma Riche od Kérastase. Kdo by nechtěl mít vlasy plné síly a života, oslnivě lesklé s dlouhotrvajícími a intenzivními melíry? My ANO! Proto tentokrát testujeme tento roztomilý růžový „zázrak“ z řady Réflection.

 Již dříve jsme si vzali „na paškál“ sourozence této vlasové masky z rodinky Réflection a to šampon Bain Chroma Riche. Ten jsme si zamilovali! Jsme tedy zvědaví, zda i tato maska Chroma Riche se stane naši oblíbencem.

Roztomilá a šikovná

Rozbalujeme masku z krabičky a říkáme si „páni, to je sympatické balení“. Ač maska působí male, má klasický 200 ml objem, takže žádné strachy, je jí dosti! Stejně jako u šamponu nás baví růžové balení, které je velmi příjemné a praktické. Maska v koupelně opět působí velmi luxusně. 

Potěší i čichové buňky

První věc, kterou jsme po otevření udělali – přičicháme. Nádherná, jemná a sladká vůně nás prostě dostala! Jo, jo – to nás baví. 

Aplikace

Masky stačí malé množství, dokonce už množství o velikosti vlašského ořechu stačí. Samozřejmě, vlasům po zadek asi oříšek stačit nebude. Maska má příjemnou krémovou konzistenci, která krásně přilne k vlasům. Udělejte si čas a nechte masku opravdu působit uvedených 10 – 15 minut. Ihned při umývání masky poznáte, že došlo ke změně. 

 

Účinky – zázrak?

Maska Chroma Riche je primárně určena pro melírované vlasy, ale je možné ji aplikovat i na vlasy barvené. Tato vlasová bojovnice slibuje intenzivní péči, která dodá vlasům lesk, ochranu melírů a ozdravení zcitlivělých částí vlasů z důvodu melírování. Vše, co slibuje, splnila. Vlasy jsou ihned po první aplikaci neuvěřitelně hebké, jemné, lehké, plné lesku a jednoduše cítíte, že je něco jinak.  A co? Vlasy prostě odpovídají na to, že jste jim dopřáli luxusní péči. Tak na co ještě čekáte? Honem na Parádivka.cz!

 

Všechny tyhle super produkty naleznete na Parádivka.cz, stačí kliknout zde ->Nakoupit

Víš že...

...běžný člověk má cca 100 000 vlasů a každý den ztratí v průměru 100 vlasů?


27.07.2016

Nenechte si ujít